כללי פרסום חו"ד מקבוצת המחשבים הקודמת לפני פתיחת קבוצה חדשה...

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני ממליצה בחום!!!

גם אני קניתי לפני כשנה מחשב דרך פופקו. מרוצה מכל דקת עבודה. עובדת עם כמה תוכנות כבדות ביחד, וכו' כמו הנ"ל המרוצים
והשירות!!!
אין מילים!!!
אני אישית נתקלתי בבעיה חמורה במחשב שחזרה על עצמה מידי פעם בשבועות הראשונים, יצאתי מדעתי וכמעט הוצאתי גם את פופקו מדעתו, אבל למרבה הפלא הוא לא יצא ונשאר סבלני ביותר. מה שהתברר בסוף שהיתה זו תקלה בהתקנה של הרכיבים בפנים אצל הספק. כמובן שמיד כשפופקו עלה על זה הוא סידר לי את התקלה וזה אחרי ששעות ע"ג שעות הוא הקדיש עבורי בנסיון לפתור את הבעיה אפילו שזה פשוט לא היה כשל שלו!!!

ממליצה בחום!

אסתר פריזנט

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
יש מאין...

הזמנתי השבוע מחשב חדש אצל פופקו, אך עוד בטרם סופק ואני בתוך עבודה מלחיצה -קרס המחשב הישן
בנחישות ובמקצועיות הצליח פופקו להשיבו לחיים ולהציל את החמר -
זו היתה מקדמה נפלאה למחשב החדש

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אפשר בבקשה את הפל' של הפופקו הזה?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בפרטי :)

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האם הוא טכנאי למשב שלא נקנה אצלו?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י pink;656386:
האם הוא טכנאי למשב שלא נקנה אצלו?

כן, ואפשר גם לשדרג - 0548416494

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה