התייעצות פרי - סייל בעפולה

דחוף !

קיבלתי הצעה לפריסייל אמיתי בעפולה
( לא קיבלתי רשות לפרסמה ,לא מפרוג ולא מהמשווק , אז אני בכלל לא נכנס לפרטים)
אבל חשוב לי מאוד לדעת בהקדם
מי יודע ? למי יש נתונים ?
מה המחיר למטר בבניה חדשה בעפולה
באיזור גבעת-המורה ורובע יזראל
כמה אמור לעלות כיום דירת 4 חדרים חדשה באיזור הנ"ל בעפולה ?

אשמח מאוד מאוד על כל מידע על האיזור
תודה ענקית לכולם , מראש !!

נערך לאחרונה ב:

אל תחפור

משתמש רשום
אם אני זוכר טוב
רייסדור מוכרת כ- 14,000 ש"ח למטר

מה שצריך לזכור בפריסייל וכו'!!!
גם אם אתה מקבל פחות ממחיר השוק, בדרך כלל, ברוב הפרויקטים יש זוכים במחיר למשתכן,
והם קיבלו מחיר יותר זול אפילו ממך, ואם כך הם בעמדת פתיחה יותר טובה כשכל המשקיעים ימכרו....!!

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם אני זוכר טוב
רייסדור מוכרת כ- 14,000 ש"ח למטר

מה שצריך לזכור בפריסייל וכו'!!!
גם אם אתה מקבל פחות ממחיר השוק, בדרך כלל, ברוב הפרויקטים יש זוכים במחיר למשתכן,
והם קיבלו מחיר יותר זול אפילו ממך, ואם כך הם בעמדת פתיחה יותר טובה כשכל המשקיעים ימכרו....!!
כן ,רק שלהם עדיין אסור למכור עד 7 שנים מיום הזכיה ,

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

יהודים טובים

משתמש רשום
יש איזשהו משווק שיש לו קבוצה שהוא קורא לה פריסיילים אמיתיים
לפני שלושה חודשים הוא שיווק משהו ברחובות
ומאז אני מקבלת למייל הודעות על כמה זה היה מוצלח
כמובן שכשאני רואה וקוראת את זה אני גם מעוניינת לעשות אצלו פריסייל
עכשיו הוא פירסם משהו בעפולה

הוא כותב שדירת 4 חדרים של 108 מטר עולה בפריסייל 1,460,000 שקל
שזה 10% מתחת הדו"ח ס של השמאי שעל זה הבנק מחייב את החברה לא לפחות פחות מהמחיר הזה
כשאני עושה חשבון אני מגיעה לכך שלפי מה שהוא אומר יוצא שהקבלן ימכור את הדירה לפחות ב 1,600,000 שקל

וכאן אני מבולבלת
כי אני בודקת במדלן וביד 2 ובכל האזור שאותו הוא מציע , דירות 5 חדרים של 130 מטר עולות פחות מה1,460,000 של הפריסייל שלו ואני מדברת על דירות בבניה חדשה שבדקתי
ואני לא מבינה איך יתכן ש 1,460,000 זה המחיר של פריסייל שהוא 10% מתחת למחיר שהקבלן יהיה מוכרח למכור

אני מאוד מעוניינת לעשות עיסקה טובה
ובמיוחד כמו שאותו משווק כתב בעצמו שבנדל"ן אני צריכה לדעת שאני מרוויחה כבר בקניה https://www.prog.co.il/threads/מידע-אודות-שטיגליץ-גרופ.941024/page-3

ואני פשוט לא מבינה
הוא נשמע רציני , וזה נראה שאכן יש לו דו"ח 0
אז איך יכול להיות שבכל האיזור בבניה הכי חדשה ברובע יזראל המחיר למטר הוא באיזור 11,000-12,000 אלף שקל למטר
וכאן הוא מוכר בכמעט 15,000 שקל למטר ,זה החשבון שיצא לי כשאני מחשבת את המחיר של הדוח 0
1,460,000 + 10% = 1,600,000

אני שואלת האם יכול להיות שיש לפעמים קומבינות ויש לקבלן שתי דוח 0
אחד הוא מראה לבנק והוא דוח 0 זול
ואחד שהוא מראה לקונים או המשקיעים והוא הדוח 0 היקר

ובכללי האם שווה להיכנס לעיסקה בזאת במחירים האלה בעפולה

מה דעתכן ?

יהודים טובים

משתמש רשום
בעקרון זה נשמע יקר לעפולה
דירות ישנות עולות שם חצי מחיר בערך ממה שמציע לך
טוב מזה לבד אני לא נבהלת
כי אני מחפשת דירה חדשה ולא דירה ישנה
אבל אני מחפשת מידע האם זה באמת פריסייל אמיתי או שזה בדיוק כמו כל הפירסומים בעיתון שאני לא יודעת כמה רווח יהיה לי מזה ?

yossilang

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אבל אני מחפשת מידע האם זה באמת פריסייל אמיתי או שזה בדיוק כמו כל הפירסומים בעיתון שאני לא יודעת כמה רווח יהיה לי מזה ?
במה שכתבת בתחילה את נותנת את התשובה.... אם מחיר הדירה בפריסייל הוא מחיר הדירה של פרוייקטים דומים באותו מקום אז....

יהודים טובים

משתמש רשום
במה שכתבת בתחילה את נותנת את התשובה.... אם מחיר הדירה בפריסייל הוא מחיר הדירה של פרוייקטים דומים באותו מקום אז....
אני לא יודעת
כי הוא טוען שמה שהוא משווק זה בניה יקרה ולכן יחסית לבניה זה אמור לעלות הרבה יותר יקר
והוא מצליח להביא את זה במחיר מוזל
ולכן אני מבולבלת
האם באמת אני יכולה להרוויח בכזאת עיסקה
או שהמס והתיווך שאני משלמת אני לא מרוויחה כלום .
אני מנסה לבדוק האם זה הגיוני שיהיה שם רווח .
מה דעתכם?
חוץ מזה שהוא כותב שזו שכונת בוטיק
ממה שאני מבינה זאת שכונה של 8 בנינים
האם בכלל שכונה כזאת זה נקרא שכונה או שזה סתם איזור תקוע ?
תעזרו לי בבקשה .
אני לא יודעת מה לעשות .

שמ18

משתמש רשום
@יהודים טובים

מבדיקה מול אחד מוועדת הדיור של גבעת המורה בעפולה [יש דבר כזה רישמי ומסודר].

עלות דירה בעפולה [לא בגבעה], חדשה מקבלן של כ120 מ"ר אמורה לעלות באזור 1,200,000

וכמו תמיד, מומלץ לא להתפתות למי שמשווק, כמעט תמיד שמות מפוצצים ופרסומות מידי גדולות סימן לעוקץ

[אני עפולאי]

שמ18

משתמש רשום
אז אחרי שראיתי מה כתוב בפרסומת, קצת אני ארחיב

מדובר בשטח שצמוד לגבעת המורה, היה פעם שטח צבאי בחלקו וחלק ממנו היה כפר הילדים

לפני כמה שנים הוא יציא למכרז לבניה [מגרש 1 מתוך 4 מגרשים], והקהילה בגבעת המורה רצתה לזכות בו במחיר ריאלי עם יזם בעל טווח רווח נמוך שיסגור מולם על כל הדירות מה שיביא תועלת לכל הצדדים

חכם אחד מבית שמש [כמו בעוד מקומות דומים בארץ שנעשתה החרפה הזאת], ניגש גם הוא למכרז והציע על כל יחידת קרקע עוד 50 אחוז על מנת שההצעה שלו תזכה, למרות שהסכום הפך ללא כדאי.

מיד למחרת הזכיה הוא ניסה למכור את זה במחיר מנופח לאנשי הקהילה, שכמובן שלחו אותו מכל המדרגות, ראשית כי המחיר לא כדאי, שנית כי החוצפה של אדם שנדחף למקום רק בשביל הרווח ללא אפשרות באמת של בניה בשטח והעיקר לדפוק אחרים, קצת מזכה אותו בזכות להישאר עם הקרקע כמה שנים, להתבשל עם התשלומים עליה, ובסוף גם ימכור ללא רווח.

נכון לעכשיו העיריה כבר גמרה את הפיתוח והוא חייב כעת להתחיל לבנות, כמובן שהוא בלחץ, אבל להפסיד הוא לא יכול והדירות שלו יקרות בערך ב150,000 לדירה ממה שמצוי באזור, ולכן החכם [או יזם מטעמו] מרסם כאילו מדובר במפרט טכני מאוד מיוחד וכו' בעוד שהייקור נועד בעצם לכסות את הנזק שעשה לעצמו בכך שנדחף למכרז והציע מחיר גבוה ולא ריאלי.

אינני טוען שאזור לו לעשות זאת, אבל הוגן וראוי זה בוודאי לא.

שמ18

משתמש רשום
דחוף !

קיבלתי הצעה לפריסייל אמיתי בעפולה
( לא קיבלתי רשות לפרסמה ,לא מפרוג ולא מהמשווק , אז אני בכלל לא נכנס לפרטים)
אבל חשוב לי מאוד לדעת בהקדם
מי יודע ? למי יש נתונים ?
מה המחיר למטר בבניה חדשה בעפולה
באיזור גבעת-המורה ורובע יזראל
כמה אמור לעלות כיום דירת 4 חדרים חדשה באיזור הנ"ל בעפולה ?
דירה חדשה בגבעה / עפולה עילית / רובע יזרעאל הינה ל4 חדרים כמליון ומאתיים
[בכתבה שצוטטה כאן באשכול תוכלו לראות שמחיר דירה 4 חדרים במרכז העיר הינו כמליון שלוש מאות]

הפריסייל הזה הינו נסיון לשווק טעות של משקיע, שהימר והציע על המגרש סכום הגבוה משמעותית משווי השוק של הדירות ביחס ליחידת קרקע, מה שהפך את הזכיה שלו ללא כדאית,

וכעת בהבטחות של רמת גימור גבוהה הוא מנסה לשווק ב150,000 יותר משווי השוק

[אין לו ברירה אם הוא לא יתחיל מייד לבנות יתבטל לו המכרז והוא יפסיד מליוני שקלים של המקדמה, כי העירייה כבר גמרה את הפיתוח]

שטח בניה פריסייל.jpg

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
דירה חדשה בגבעה / עפולה עילית / רובע יזרעאל הינה ל4 חדרים כמליון ומאתיים
[בכתבה שצוטטה כאן באשכול תוכלו לראות שמחיר דירה 4 חדרים במרכז העיר הינו כמליון שלוש מאות]
דירה חדשה בגבעה???? לא שמעתי על דירות חדשות שם
והמחיר לדירה חדשה בעפולה עילית ל4 חדרים יותר באזור ה1.35

חבל סתם לזרוק מספרים ואנשים בונים על זה ובאים לקנות ולא מוצאים משהו בכיוון....

לגופו של אשכול, לא מכיר את הפרויקט, אז לא יודע אם המחיר צודק, ומסכים שצריך לבדוק טוב בעיקר אנשים מרחוק שמנצלים אותם על חוסר ההיכרות עם השוק.

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני לא מצליח להבין את ההגיון של מתחם יוקרה, במקום שאנשים באים אליו בעיקר בשביל המחיר הזול.
דווקא למי שלא מחובר למרכז ואפילו מעדיף את הפריפריה (תתפלא יש לא מעט כאלה) זה יכול להיות ממש משתלם
גם לשלם פחות וגם לגור במתחם יוקרה שבמרכז הם רק יכלו לחלום עליו...

אגב זה משווק רק לציבור החרדי...

שמ18

משתמש רשום
דירה חדשה בגבעה???? לא שמעתי על דירות חדשות שם
והמחיר לדירה חדשה בעפולה עילית ל4 חדרים יותר באזור ה1.35

חבל סתם לזרוק מספרים ואנשים בונים על זה ובאים לקנות ולא מוצאים משהו בכיוון....

לגופו של אשכול, לא מכיר את הפרויקט, אז לא יודע אם המחיר צודק, ומסכים שצריך לבדוק טוב בעיקר אנשים מרחוק שמנצלים אותם על חוסר ההיכרות עם השוק.
בשונה מכבודו אני תושב כאן בעפולה
עובר כל יום כמעט ליד המתחם המיועד לפריסייל...

בגבעה יש דירות שנבנות חדשות [פרויקט בקוממיות, למרות שכרגע אין דיות לשיווק שם], אבל בעפולה עילית וברובע יש הרבה דירות [בניה של אלפים בשנה] והמחירים באזור 1,200,000 כמו שכתבתי, וכמו שציינתי גם ביררתי אצל אנשי המקצוע כאן.

המשווק כתב כאן למעלה שאין עוד מגרשים שם לבניה, וזה ממש לא נכון, בשטח הזה עצמו אמור להיות עוד 3 מגרשים לבניה דומה [5 מגרשים אחד לשטחי ציבור ו4 לבניה של מבני מגורים]

מנסיון של כעשר שנים בעפולה ראינו גם ראינו עשרות אנשים שקנו דירות ביותר מהמחיר הנכון עקב הטעיות של מתווכים ובעלי אינטרסים.

הנוף המובטח ספק מעט, כי מדובר במקום נמוך יחסית למרגלות הגבעה, [יהיה נוף אבל זה לא כמו בגבעה], ומי מדבר על צפיפות הבנייה המחוייבת שם.

ובקיצור, לדעתי זה מחיר גבוה בהרבה מהנדרש לדירה טובה ויפה בעפולה לעומת רייסדור, או הפרויקט של ויזניץ [הישן והחדש], וכלל הדירות בדונה וכו'

ההבטחות לנברשות גם אם הן באמת יגיעו, לא שוות יותר מ30,000 שקל, שכל אחד יכול לבד להתקין בבית נברשות מרהיבות כולל איש מקצוע שיתקין בסכום הזה ויישאר לו עודף

ורק אסכם, שהמחיר הגבוה נגזר מהנפילה של קונה הקרקע בזמן המכרז, ולכן עליו לייקר את מחיר הדירות, מה גם שאם הציבור בכללותו לא ישתף פעולה עם דבר כזה, הרי שמשקיעים כאלה ירדו לנו מהזב ונוכל לקנות דירות זולות יותר במחירים נוחים יותר ברמת גימור גבוהה יותר.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
משקיע חכם מזהה מגמות מוקדם, ואז גורף את השבחת הנכס הצפויה, אם תמתין לראות את מה שהיזמים שם כבר רואים מהר מאוד תתאכזב לגלות שכן, פשוט פיספסתה.
מוזר מאוד, כי לי ידוע שיש יזם בשם ישראל קיהן, חסיד גור מבית שמש שזכה בעפולה במכרז במחיר מאוד גבוה וחיפש למכור בכל דרך אפשרית את הקרקע, ללא הצלחה, זה היה מפורסם באתר מניבים במשך תקופה ארוכה ומעניין איך ששום יזם לא קפץ על המציאה כלשונך
נ.ב. לא ענית על השאלה, מי היזם?
בהצלחה לכל המשקיעים שהולכים לקנות דירה במחיר של 300K ש"ח יותר ממחיר השוק בגלל הנברשות בלובי....
ובגלל שישראל קיהן לא יכול להפסיד..

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בשונה מכבודו אני תושב כאן בעפולה
תודה על הקביעה איפה אני גר
מוזמן לבית שלי רבע שעה מביתך, גר בעפולה עילית.....
שמח לשמוע על התפתחות של בנייה בגבעה, סתם בשביל הסקרנות, באיזה רחוב זה?

ועכשיו ברצינות יש לך דירה ב1.2 בעפולה עילית, אני יודע על מישהו שמחפש דחוף

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה