דרוש מידע פריצת אימיילים

למח

משתמש פעיל
איך אפשר לפרוץ לאיימיל בלי קוד....... נשמח לכל הצעה .... תודה רבה...

למח

משתמש פעיל
הוא לא מביא אופציה כשאני נכנס לשכחתי סיסמא וזה מה שכותב לי......
לא מסרת מספיק פרטים ל-Google בשביל לאמת את בעלותך על החשבון הזה. Google מבקשת את הפרטים האלה כדי לשמור על אבטחת החשבון.
אם אפשר, בזמן הכניסה לחשבון:
  • יש להשתמש במכשיר שכבר נכנסת בו לחשבון
  • יש להשתמש ברשת Wi-Fi שכבר נכנסת באמצעותה לחשבון, כמו הרשת בבית או בעבודה
טיפים נוספים לשחזור החשבון

ניסיון חוזר

sk1203

משתמש מקצוען
הוא לא מביא אופציה כשאני נכנס לשכחתי סיסמא וזה מה שכותב לי......
לא מסרת מספיק פרטים ל-Google בשביל לאמת את בעלותך על החשבון הזה. Google מבקשת את הפרטים האלה כדי לשמור על אבטחת החשבון.
אם אפשר, בזמן הכניסה לחשבון:
  • יש להשתמש במכשיר שכבר נכנסת בו לחשבון
  • יש להשתמש ברשת Wi-Fi שכבר נכנסת באמצעותה לחשבון, כמו הרשת בבית או בעבודה
טיפים נוספים לשחזור החשבון

ניסיון חוזר
ניסית לפעול כפי המלצותיו?
נכנסת מאותו מחשב ואותה רשת אינטרנט הקבועה?
ניסית לשלוח קוד למייל/ טלפון וכו'?

באופן כללי זה (עד כמה שידוע לי) לא כ"כ חוקי לתת בפורום ציבורי הדרכה איך לפרוץ לחשבונות
כי גם אם אתה עושה את זה באישור וכו', יש כאלה שלא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה