בריאות פריחה לתינוק בן עשרה חודשים

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
חזר אתמול ככה מהמעון.
ידיים, רגליים ופנים.

רופא המשפחה הפנה אותנו לטרם, לבדיקות דם.
ונלך תכף.

בינתיים אשמח לשמוע אם יש למישהו מיסיון עם מקרה כזה, ומה זה יכול להיות.

מייד חשבתי על אלרגיה, אבל במעון טוענים שהם לא הביאו שום דבר חדש.

תודה רבה!

nuyh

משתמש פעיל
אצלי כך גילנו אלרגיה תבדקי אם טעם משהו חדש

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

נחמה למה

משתמש פעיל
גם אנחנו גילינו כך אנרגיה, ולא למאכל 'חדש'. מספיק שלילד אחר היה בשקית האישית משהו שהוא אלרגי.
למרות שבד"כ פריחה של אלרגיה ממאכל תבוא סביב אזור הפה ואזורים מסוימים, פחות רגליים.
ואגב, יכול להיות שבגלל הגשם הפתאומי שהיה אתמול עלה הרבה אבק ויש לו אלרגיה לקרדית האבק.

ובלי קשר, פריחה יכולה לבוא בגלל מחלת חום שהוא עבר (היה איזה חיסון בחודש האחרון? חבר בגן שהיה חולה?)
לפעמים החום היה ממש נמוך ולא מרגישים ורק הפריחה שמתפרצת היא האות שעבר כאן משהו.
אם לא חוזר שוב לא קריטי לבדוק, תעקבי בתקופה הקרובה.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אלרגיה זה משהו שבה והולך, יכול להיות שהוא נהיה אלרגי למשהו.

etms

משתמש חדש
לבן שלי גם היה לפני איזה שבועיים וחששנו לאלרגיה.
עד שבסוף הרופא ילדים אמר שיש איזהשהוא וירוס שמסתובב שמתבטא בפריחה..

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
זהו שהרופא אמר לי שזה אולי וירוס ויראלי, אבל עדיף ללכת לטרם, ונתן הפנייה.

תהילתית

משתמש מקצוען
אם הוא שלח לטרם לדעתי זה סימן טוב, רק כדי לצאת ידי חובה הוא עשה את זה.
מה טרם יודעים בכלל? סורי ,אבל רוב ככל הרופאים שם לא מקצוענים כלל וכלל.(הרוב ערבים סנדלרים)
אם זה היה דחוף או אלרגיה אמיתית היה שולח למיון.
ואם זה משהו רציני חבל לעבור דרך טרם כי הם מפנים למיון ולפעמים מספיק שהם לא יודעים מה זה הם מפנים למיון וככה ההורים מיטרטרים...
אני למדתי על בשרי או כלום(כלומר לא ללכת!) או מיון בלבד ולא טרם.(כשאני אצל הרופא אני "חופרת" לו מה הסיבות.)
הכל תלוי במקרה.
תלכי כמובן אם הוא שלח אתכם ונשמח לשמוע מה היה שם ושהכל בסדר
לדעתי משהו ויראלי .(יש /היה חום?)
ממה שידוע לי באלרגיה אמורה להיות גם נפיחות.(אולי השתמשת במרכך או אבקת כביסה חדשים?)

רפואה שלימה!

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מה טרם יודעים בכלל? סורי ,אבל רוב ככל הרופאים שם לא מקצוענים כלל וכלל.(הרוב ערבים סנדלרים)
ואם זה משהו רציני חבל לעבור דרך טרם כי הם מפנים למיון ולפעמים מספיק שהם לא יודעים מה זה הם מפנים למיון וככה ההורים מיטרטרים...
אני למדתי על בשרי או כלום(כלומר לא ללכת!) או מיון בלבד ולא טרם.(כשאני אצל הרופא אני "חופרת" לו מה הסיבות.)
הכל תלוי במקרה.
היה שבוע שעבר...
ממה שידוע לי באלרגיה אמורה להיות גם נפיחות.(אולי השתמשת במרכך או אבקת כביסה חדשים?)
לא:unsure:
רפואה שלימה!
תודה רבה! :)

סבא ישראל

משתמש מקצוען
לילדה שלי בת ה-7 יש מעין פריחה (בפנים וידיים) עכשיו חזרתי ממוקד לילה תכל'ס זה דלקת
בדרך שעברתי בבית מרקחת אני רואה חבר מהכולל עם הבת שלו עם בדיוק אותה פריחה בדקנו וגם נתנו לנו את אותה תרופה
דרך אגב הרופא כל הזמן שאל אם היה חום ואמר שאם יש חום ללכת מיד לרופא (סליחה שאני לא מעודד)

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הכל תלוי במקרה.

רפואה שלימה!
רוצה להביא את הגישה שלי (ההפוכה) אם רופא מפנה אותי כי הוא רוצה להיות רגוע, אני הולכת!
כמו שהוא לא רוצה לקחת אחריות אם ח"ו יקרה משהו, גם אני לא!
כמובן שאני לא הולכת כמו שיה תמימה, חופרת טוב טוב במה הוא חושד ומה הוא רוצה לוודא, ומבינה ממנו עד כמה חשוב ללכת דווקא עכשיו ואם אפשר לחכות למחר.
מעדיפה ללכת (והולכת) מאה פעמים לחינם מאשר לשמוע פעם אחת את המילים: הגעתם מאוחר מידי!

תהילתית

משתמש מקצוען
רוצה להביא את הגישה שלי (ההפוכה) אם רופא מפנה אותי כי הוא רוצה להיות רגוע, אני הולכת!
כמו שהוא לא רוצה לקחת אחריות אם ח"ו יקרה משהו, גם אני לא!
כמובן שאני לא הולכת כמו שיה תמימה, חופרת טוב טוב במה הוא חושד ומה הוא רוצה לוודא, ומבינה ממנו עד כמה חשוב ללכת דווקא עכשיו ואם אפשר לחכות למחר.
מעדיפה ללכת (והולכת) מאה פעמים לחינם מאשר לשמוע פעם אחת את המילים: הגעתם מאוחר מידי!
מסכימה איתך מאוד, זה לא הפוך ממני.גם אני כתבתי שאני חופרת לרופא כדי לרדת לסוף דעתו ואגב דווקא לפעמים אני זו שדווקא מבקשת מיון והרופא רוצה טרם כי כך נח לו.

בשוני בבוני

משתמש פעיל
גם לבן שלי(שנה ו4 חודשים) היתה פריחה בכלללל הגוף לפני שבועיים שלוש
התחיל בבטן- גב , המשיך לידיים רגלים פנים ואח"כ אפילו הלבן של העין נהיה אדום אדום -זה היה ממש מפחיד
אחרי יומיים התחיל חום
הרופא אמר שזה וירוס שמסתובב
אחרי 4 ימים ירד החום וזהו
רק שמאז העור שלו לא חזר לעצמו ועכשיו כל העור מתקלף לו - נראה שמחליף את העור כמו נחש ;)
הקטע שהיה לו ממש ממש מגרד והוא לא ידע איפה לשים את עצמו

זהבית87

משתמש מקצוען
הרבה פעמים פריחה מגיעה מחיידק בגרון
לאחרונה הלכתי לרופא עם הבן שלי בגלל פריחה בכפות ידיים ורגליים וישר הוא עשה משטח ויצא חיובי

מירונה

משתמש פעיל
זהירות יכול להיות פרבו וירוס. עובר בקלות אצל ילדים אבל יכול לפגוע בנשים במצב מיוחד
כדאי לשאול את הרופא אם דומה ולשמור על היגיינה

בשוני בבוני

משתמש פעיל
זהירות יכול להיות פרבו וירוס. עובר בקלות אצל ילדים אבל יכול לפגוע בנשים במצב מיוחד
כדאי לשאול את הרופא אם דומה ולשמור על היגיינה
פרבו וירוס לא מתבטא בפריחה בכל הגוף
אלא בעקרון בפנים - 2 לחיים עגולים אדומים
לבן שלי היה את זה לפני כמה חודשים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה