עזרה פריחה אצל תינוקת יונקת

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
שבוע טוב!
התינוקת שלי בת 3 חודשים, מעלה פריחה מוזרה במהלך היום, בין פעם לפעמיים, ללא סיבה נראית לעין.

הפריחה אדומה עם גבשושיות לבנות, נראה כמו עקיצה. בפעם הראשונה נבהלנו ורצנו ל'טרם' - הם דוקא לא נלחצו וטפטפו לה טיפות פניסטיל. הבעיה שחוץ מזה אין לרפואה מה לסייע!
היא יונקת 100%, התזונה שלי מאוזנת ביותר, ללא חלב, ללא מוצרים אלרגניים בכלל. החלפנו אבקת כביסה, כיבסנו כריות, שמיכות, תחלופת הסדינים הגיעה לרמה של פעם ביממה, ועדיין!!!

הקטע עם הפריחה הזאת שעד שאני רצה לרופא היא נעלמת! מין אדמומיות בעור ש'קופצת' מאזור לאזור, 20 דקות ברגל, ונעלם, ואז 20 דקות בלחי- ונעלם... בקיצור, תופעה תמוהה ולא מוסברת, לא מצאתי עד כה אף אחד שידע לומר לי מה פשרה.

מיותר לציין שהעוללה מגרדת (כלומר, מנסה...) ועצבנית... אחרי פניסטיל היא נרגעת, אבל לא לענין לחיות על פניסטיל!

אודה לעצת ההמונים המנוסים... :(

ששונית

משתמש מקצוען
כדאי לבדוק למה בדיוק היא אלרגית.
יש בירושלים את היימליך ואת שושנה שטייף.
לפעמים האלרגיה היא למוצר תמים מאוד, וחבל על כל האנרגיות (שייתכן והן מיותרות) בכיבוס יום יומי ושאר ההשתדלויות המאוד מסורות שניסית.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
איזו אבקת כביסה ומרכך כביסה את משתמשת כעת?
לבגדים שלך ושלה ולמצעים שלכם?

איזה סבון תינוקות?

בגדול אני מראש אומרת שאריאל וגונסון זה מוקצה ואסור להתקרב.
אבל יש תינוקות שרק תינוקלין זה טוב להם, ושמן תינוקות.

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יכול להיות שיש לה אטופיק. (אסטמה בעור מוכר אצל תינוקות)
אצלי עזר שימוש באמבטיה רק עם שמן בלנאום
ללא שום סבון:(
בשיער אם אין סבוריה שמתי סבון
אם יש סבוריה להשתמש בסובסל

כשגדלו השתמשתי עם גונסון ואחרי האמבטיה מרחתי שמן קוקוס..

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

אצל הילדה שלי ד"ר פישר היה המוקצה והג'ונסון היה הטוב ביותר!

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אצל הילדה שלי ד"ר פישר היה המוקצה והג'ונסון היה הטוב ביותר!
וואו נדיר!
בסופו של דבר זה אלרגנים וכל אחד אלרגי לדברים אחרים.
אבל באמת ששמעתי כבר עשרות, וגונסון הורס להרבה.
לאטופיק בעיקר מומלץ שמן תינוקות אמול או בלנאום

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
תודה לעונות!

קשה לי לתלות את זה בסבון. הפריחה מגיעה בלי שום רקע- פעם בצהריים, פעם בבוקר ופעם בערב, לפני אמבטיה, לאחריה... לא הצלחתי לקשר לשום גורם שקשור לחומרים חיצוניים.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
איזו אבקת כביסה ומרכך כביסה את משתמשת כעת?
לבגדים שלך ושלה ולמצעים שלכם?

איזה סבון תינוקות?

אבקת כביסה אריאל וגו'נסון בסבון אמבט...

לבן

משתמש סופר מקצוען
שבוע טוב!
התינוקת שלי בת 3 חודשים, מעלה פריחה מוזרה במהלך היום, בין פעם לפעמיים, ללא סיבה נראית לעין.

הפריחה אדומה עם גבשושיות לבנות, נראה כמו עקיצה. בפעם הראשונה נבהלנו ורצנו ל'טרם' - הם דוקא לא נלחצו וטפטפו לה טיפות פניסטיל. הבעיה שחוץ מזה אין לרפואה מה לסייע!
היא יונקת 100%, התזונה שלי מאוזנת ביותר, ללא חלב, ללא מוצרים אלרגניים בכלל. החלפנו אבקת כביסה, כיבסנו כריות, שמיכות, תחלופת הסדינים הגיעה לרמה של פעם ביממה, ועדיין!!!

הקטע עם הפריחה הזאת שעד שאני רצה לרופא היא נעלמת! מין אדמומיות בעור ש'קופצת' מאזור לאזור, 20 דקות ברגל, ונעלם, ואז 20 דקות בלחי- ונעלם... בקיצור, תופעה תמוהה ולא מוסברת, לא מצאתי עד כה אף אחד שידע לומר לי מה פשרה.

מיותר לציין שהעוללה מגרדת (כלומר, מנסה...) ועצבנית... אחרי פניסטיל היא נרגעת, אבל לא לענין לחיות על פניסטיל!

אודה לעצת ההמונים המנוסים... :(
זה נשמע כמו סבוריאה דרמטיטיס. אצל כל התינוקות שלי.
סבוריאה דרמטיטיס אצל תינוקות נראה ממש כך- בא ונעלם. לפעמים מפחיד ולפעמים שום כלום. אצלי עבר עם בנפטן.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
זה נשמע כמו סבוריאה דרמטיטיס. אצל כל התינוקות שלי.
סבוריאה דרמטיטיס אצל תינוקות נראה ממש כך- בא ונעלם. לפעמים מפחיד ולפעמים שום כלום. אצלי עבר עם בנפטן.

עבר עם ...מה?
מה זה בפנטן?

ששונית

משתמש מקצוען
מי מה מו?
אשמח לפרטי המומחים הנ"ל.
שניהם מאבחנים אלרגיות במכשיר ששמו עד כמה שזכור לי ביקום,
מצמידים משטח עם אלקטרודות לבטן ולגב התינוק, ובודקים כל מוצר אפשרי.
יש להם מגשים שמחולקים לפי נושאים ומניחים במכשיר מגש מגש.
במכשיר ממוקמת סקאלה שאם המחוג שלה עובר הלאה ממספר מסוים, זה מראה שהילד אלרגי למשהו מהמגש הזה, ואז בודקים מוצר מוצר עד שמגיעים למוצר המסוים האלרגן.
(אצלי זה היה דג קרפיון...!)
אני לא זוכרת כמה עולה.
חשוב לדעת שהאלרגיה הזו היא לא לתמיד אלא לתקופה מסוימת עד שהגוף כבר לא מזהה את המוצר כאלרגן.
היימליך מקבל ברחוב ראש פינה ברוממה המספר שלו 5376414
ושושנה שטייף מקבלת ברחוב אמרי בינה בקרית צאנז והמספר שלה הוא 5000534
הייתי אצל שניהם, שניהם מעולים, היה נראה לי שהיימליך פחות מחמיר, כלומר הוא לא אומר להתנזר מקמח, סוכר וכד' ושושנה שטייף כן, אבל אולי זה עדיף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה