פרויקט דנגור על הפארק

z.k.

משתמש פעיל
יש למישהו כאן נסיון בענין האמינות של פרויקט זה ו/או היזם שלו 'שטיין בלום'?

z.k.

משתמש פעיל
למה יש פער של חצי מליון ש"ח בין פרויקט זה לפרויקט של אביסרור?

z.k.

משתמש פעיל
שלושה חדרים 1.8
באביסרור הדירות יותר מרווחות וגם כל השכונה חדשה, אבל לכאורה הפער לא אמור להיות יותר מ150 - 200, לא כך?

הנדלניסט

משתמש פעיל
אביסרור היא חברה מצוינת
לדעתי החברה הכי איכותית שבונה בבני ברק כיום

הנדלניסט

משתמש פעיל
דוגמאות ל2 הדירות שהם הציעו לי
ה5 חדרים צריך להחליף את חדר ההורים ולהפוך אותו להיות חדר ילדים והוא ממש דירה מדהימה

קבצים מצורפים

• F1 דירה 7 קומה ב (1).pdf
    KB 140.7 · צפיות: 183
  • E2 דירה 10 קומה ג (1).pdf
    KB 133 · צפיות: 145
  • תודה
Reactions: szn

z.k.

משתמש פעיל
אלו הדירות בדנגור ב1.8
מה עדיף להשקעה, אלו או באביסרור?

קבצים מצורפים

• בנין 2 פנימי לכיון הפארק דירה 1 73  מטר לכיון בנין 3.jpg
    בנין 2 פנימי לכיון הפארק דירה 1 73 מטר לכיון בנין 3.jpg
    3 MB · צפיות: 209
  • דירה 14 בנין3 (1).jpg
    דירה 14 בנין3 (1).jpg
    2.7 MB · צפיות: 202

הנדלניסט

משתמש פעיל
הסלון באביסרור הוא יותר גדול ממה שלחת בדנגור על הפארק
אישית אני מאד מאמין בחברת אביסרור ואני מכיר את בעלי החברה ואת הבניה שלהם ולכן ממליץ עליהם
מעבר לזה הם נמצאים בבני ברק החדשה שאני צופה שם מחירים יקרים ביותר בני ברק בלי עכברושים בלי ביוב שעולה וגם בלי לחיות באתר בניה כל היום עם מדרכות רחבות ועם שטחי מסחר נרחבים

אאאא....

משתמש פעיל
הסלון באביסרור הוא יותר גדול ממה שלחת בדנגור על הפארק
אישית אני מאד מאמין בחברת אביסרור ואני מכיר את בעלי החברה ואת הבניה שלהם ולכן ממליץ עליהם
מעבר לזה הם נמצאים בבני ברק החדשה שאני צופה שם מחירים יקרים ביותר בני ברק בלי עכברושים בלי ביוב שעולה וגם בלי לחיות באתר בניה כל היום עם מדרכות רחבות ועם שטחי מסחר נרחבים
קשה להאמין שזה יהיה חרדי, וגם אם כן אז כנראה שמודרני לייט, שלא רק האברכית גאמפאיסטית, גם הבעל צריך להיות עם משכורת בשמים.
בשביל לרכוש שם דירת 3 חדרים צריך 550.000 הון עצמי של כ9K ש"ח החזר חודשי זה אומר הכנסה נטו של 27K.

או שהמחיר ירד

גולש בנט

משתמש מקצוען
אביסרור אמנם בתחום המונציפלי של בני ברק אבל זהח רחוק מבני ברק מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה