פרויקט ב react&node.js&mysql

[נעמה]

משתמש חדש
מעוניינת לבנות אתר מרשים ומקצועי ברמה גבוהה עבור הקו"ח.

ניסיתי לחפור קצת בפורומים כאן ולא מצאתי -
אני מחפשת משהו בסגנון פרויקט של חנות, כלומר כולל כניסה והרשאות למנהל ולקוחות, סל קניות/אזור אישי, היסטוריה, מנגנוני אימות ועוד...

אבל חנות היא רעיון בנאלי, אז משהו יותר מעניין או חנות חדישה בתחום שונה מהרגיל. חשוב לי שהוא יהיה רלוונטי ושימושי ביומיום.
תודה לכל מי שמעלה רעיונות!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
* אתר לחיבור בין...
- בייביסיטריות לאימהות
- עוזרות בית למחפשות מנקה
- אנשים בודדים למשפחות מארחות
- וכו׳
* ספר מתכונים בהתאמה אישית (פיצ׳רים כמו דירוג, הדפסת רשימת מכולת, וכו׳)
* ניהול יומן ותשלומים...
- מורה נהיגה
- מכון יופי
- וכו׳
* ניהול בית ספר (כולל ציונים, מערכת וכו׳)
* מערכת לתחרויות טריוויה וכו׳
* מערכת לסקרים

או שאת יכולה למקד איזה תחום מעניין אותך/משיק לך ונוכל לעזור לחפש משהו שמתאים לו.

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
יש לי שתי רעיונות לפרויקטים עם דרישות לקוח
שתי הלקוחות כרגע אין להם תקציב לשלם על זה.

אחד קשור לניהול נוכחות

דיתוש

משתמש צעיר
אני עושה עכשיו פרויקט ממש באותן שפות, ואני בונה אתר של פודקאסטים.
זה יכול להיות ברמה ממש ממש גבוהה ויש בזה המון אפשרויות.......

שולי איטח

משתמש מקצוען
אין לי אפשרות לפתוח נושא חדש
מקווה שזה בסדר לשאול פה

מחפשת עזרה קצרה דחופה בתשלום משהי מומחית

מישהי שמומחית בdot net core
עם הבנה בswagger ו jwt
עדיף גם בDocker​

אפשר במייל g0527126145 בגימייל
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה