פרוייקט משותף | מִשְׂ-חֲקֵי מִלִּים לחודש אדר!

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
נזכרתי בבדיחה, בטח כמה מכם מכירים:
שלושה בעלים חיכו מעבר לדלת חדר הלידה.
כעבור מספר דקות, יצאה האחות, "מזל טוב גדעון, נולדו לך שלישיה". ענה לה, "וואלה מתאים לי, אני גר בגבעת השלושה".
אחר מספר דקות, שוב יצאה האחות, "מזל טוב ברוך, נולדו לך רביעיה". ענה לה, "מתלבש עלי, אני גר בקרית ארבע".
אחר מספר דקות נוספות, שוב יוצאת האחות, מחפשת את הבעל השלישי ולא מוצאת. אמר לה המנקה, "הוא ברח". רדפה אחריו וצעקה לו, "מגיע לך מזל טוב, תעצור!". ענה לה, "לא. לא. אני לא רוצה לשמוע. לא מתאים לי, אני גר במאה שערים".

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפלקט במרפסת ברגע האמת נפל :(

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה לא משחקי מילים אבל אי אפשר להפריד ממהודעה הקודמת
IMG-20190404-WA0004.jpg

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כולנו תקווה שיהדות התורה לא תאלץ לשבת שבעה (ישראל אייכלר)

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אם כבר הקפיצו א"ז, הנה עוד אחד:

גאוותן ברמות -
גובֵהַ ברהב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה