דו"ח פקחים באוטובוס נתנו דוח בלי להקשיב

avi++

משתמש מקצוען
למי יש רעיון איך מבטלים דוח...
נסיבות שבהם יבוטל הקנס או חלקו
  • הנוסע הוכיח שהוא רכש כרטיס נסיעה או תיקף את אמצעי התשלום המתאימים.
  • הנוסע הוכיח שכרטיס התיקוף באוטובוס לא היה תקין.
  • הנוסע שילם את דמי הנסיעה באמצעות כרטיס רב-קו אישי של אחר הזכאי להנחה, ורק אם הוא גם עונה לפרופיל נוער/אזרח ותיק.
  • הנוסע שילם את דמי הנסיעה עבור מספר נוסעים באמצעות כרטיס רב-קו אנונימי והתיקוף בוצע בחוזה ערך צבור.
  • הנוסע הוכיח שבגלל נכותו/מצבו הבריאותי נמנע ממנו להגיע לעמדת התיקוף בנסיעה הרלוונטית.
  • חלה טעות בעת מילוי טופס הדרישה לתשלום תעריף מוגדל לבין נכונות הפרטים האישיים של הנוסע.
  • אם לא התאפשר לנוסע שהוא אזרח ותיק או מלווה לעיוור לשלם באמצעות מזומן.
  • מקרים חריגים אחרים שיובאו בפני המפקח שיפעל לפי שיקול דעתו.

בגדול זה הסיכוי הכי טוב, בדר''כ הפקחים הם בני דודים ולא יודעים לאיית טוב את השם והכתובת, מ''ז וכו', שווה בדיקה

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
דווקא שבוע שעבר שנסעתי באוטובוס בירושלים ועלה פקח
הוא צעק לחלל האוטובוס שמי שלא תיקף שיעשה זאת עכשיו כדי שלא יגיעו למצב שלא תיקפו...
אני בד"כ לא נוסעת בתחבורה ציבורית, אבל שבוע שעבר יצא לי לנסוע בקו 422 מבני ברק לירושלים, בכניסה לירושלים עלה פקח ערבי, עמד ליד הנהג ואמר לכולם , מי שלא תיקף מוזמן לתקף עכשיו כי אם אני עובר ובודק ואין תיקוף = קנס,
מי ששכח...התבלבל....הוא היה כ"כ נחמד שהייתי פשוט בהלם....
אז יש גם טובים ולפעמים הם גם מבני דודנו....

שימחלה

משתמש רשום
סתם לידעת הרבים אין שום חוק שמחייב אותנו להביא פרטים או ת.ז. לפקחים של אוטובוס רק של רכבות
כלומר כבר כמה פעמים שהיה בעיה בתיקוף או משהו כזה לא רציתי לתת פרטים היה כמה דק' צעקות וזו הפקח ירד כי לא היה לו מה לעשות.
פעם הבא פשוט לא לתת פרטים!!!
מה שהוא כן יכול לעשות להזמין משטרה
כך שאם אתה צודק מקסימום יזמין משטרה תסביר את שלך. ואז או שיוותר לך או שיכתוב דו"ח ובדו"ח של משטרה חייבים לכתוב מה אתה טוען כך שאפשר הרבה יותר בקלות לבטל את הקנס

לארג'

משתמש סופר מקצוען
לי יש דו”ח לא צודק בכלל
בהתחלה הם שלחו לי מכתב ממלגם ואח”כ בדואר רשום ולא לקחתי
החלטתי להתעלם מהם
כבר למעלה משנה
ובנתיים לא שומעים כלום...
מזכיר לי את האלה שזורקים את הדו"ח חניה לפח

6356

משתמש צעיר

דדי גמדי

משתמש פעיל
קשה לי להאמין שלאחת שיש לה חופשי חודשי
ובטעות לא עבר לה התיקוף
וערערה על הדו”ח ולא קיבלה מענה
ולאחר כמה חודשים היא מקבלת מכתב ממלגם על בקשה לתשלום הדו”ח
ואז היא מבררת מה אם הערעור, אומרים לה ששלחו לה במייל לפני הרבה זמן שהערעור נדחה
וב100% לא קיבלה תשובה מהם (אולי עבר לספאם...)
ואז מבקשת שלפחות יורידו לה את הריבית שהצטברה ונענת בשלילה
שזה יגיע להוצאה לפועל?
זה אחד הדברים המטורפים!

זוצית חדשה

משתמש פעיל
למי שחושב שמשהו השתנה, הנה מהערב:
יש אפשרות להעלות את ההסרטה בזיפ?

טוב, מיד שראיתי את הנושא הייתי חייב להגיב...
אני קיבלתי 3(!!!) דוחות על לא עוול בכפי,
ממבקרים אלימים, בוטים, חסרי מוח, מנוולים, מוזרים, מסכנים, (אין לי עוד דוגמאות)
רק לשם דוגמא, פעם אחת הרב קו לא עבד, (והיה כסף ברבקו)
פעם אחת עליתי לאוטובוס ושניה אחרי ששמתי לב שאין לי כסף - קיבלתי דוח (אפילו שבקשתי לרדת מיד!)
ניסיתי כמה פעמים לערער במשרד התחבורה,
אבל הם כמו הפקחים - לא מוכנים לשמוע ולא מוכנים להבין ומחפשים רק את הבונוסים שלהם.
מאז עברה כבר כמעט שנה והזנחתי את הדוחות, בינתיים אין כלום.
בכללי המבקרים בירושלים הם תמיד ערבים מפחידים שאי אפשר להתעסק איתם, אנשים קשי יום שבלית בררה הגיעו לתפקיד הזה.
אני ממליץ כאן לכל מי שנתקל בסיטואציה כזאת דבר ראשון שיחביא את הרבקו, או תעודת זהות, וכל פרט מזהה אחר(פעם אחת הבקר חטף לי מהיד), להגיד שלא זוכרים מה הת.ז, ולרדת בתחנה הראשונה.

naama m

משתמש פעיל
אני ממליץ כאן לכל מי שנתקל בסיטואציה כזאת דבר ראשון שיחביא את הרבקו, או תעודת זהות, וכל פרט מזהה אחר(פעם אחת הבקר חטף לי מהיד), להגיד שלא זוכרים מה הת.ז, ולרדת בתחנה הראשונה.
ממה שראיתי וראיתי הרבה פעמים (בירושלים) הם חוסמים את המעבר לדלת באגרסיביות מחרידה, עד שהקורבן לא נותן פרטים

ממה שראיתי וראיתי הרבה פעמים (בירושלים) הם חוסמים את המעבר לדלת באגרסיביות מחרידה, עד שהקורבן לא נותן פרטים
אז אומרים לו "בא איתי לבית בשביל להביא את הת.ז." ובורחים...
אצלי ספציפית אמרתי לו שיבוא איתי לישיבה בשביל הת.ז. ובפועל נכנסתי לשטיבלאך הקרוב ויצאתי מהצד השני...
הוא נשאר שם עד היום...

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
במקרה של דו"ח לא מוצדק
משלמים את הדו"ח ובהמשך נוסעים בסכום של הדו"ח בלי לתקף.
כמובן בקוים שפחות נתקלים במבקרים...
כך עשיתי והתחושה נפלאה;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה