פקודת מאקרו במיספור ידני

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מישהו יכול לעשות עמי חסד של ממש ולתת לי הוראות איך לעשות מאקרו שיחליף מיספור אוט' במיספור ידני ול'סגנן' אותם אח"כ כפי רצוני?

אני אומר מראש שאני עם הארץ בענין ואף פעם לא עשיתי מאקרו, אבל אני נמצא תחת לחץ עבודה רצינית שממש זה נצרך לי
אנא עשו עמי חסד.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה נותן קויים מידי כלליים.

אפשר להחליף במספור ידני, אבל לא ברור מה זה נותן לך. העצוב המותאם לא ברור מה הוא קשור לאוטו' או ידנית.

פרט ואשמח לעזור.

LMNT

משתמש פעיל
אני גם הייתי צריך כזה דבר ומה שבסוף עשיתי זה להוסיף עמודה של מספור שאני יצרתי, ובאמצעות המאקרו בכל פתיחה של טופס הוא מוסיף למספר הקודם 1.

הקוד הוא:

=Nz(DMax("field","table"),0)+1

שמתי אותו בערך ברירת המחדל

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י אביחי בס;1337336:
מישהו יכול לעשות עמי חסד של ממש ולתת לי הוראות איך לעשות מאקרו שיחליף מיספור אוט' במיספור ידני ול'סגנן' אותם אח"כ כפי רצוני?

אני אומר מראש שאני עם הארץ בענין ואף פעם לא עשיתי מאקרו, אבל אני נמצא תחת לחץ עבודה רצינית שממש זה נצרך לי
אנא עשו עמי חסד.

זה מקרו ממיר מספור אוטומטי לידני.
https://www.dropbox.com/s/o6a3qkete9noih9/מאקרו ממיר מספורי וורד לטקסט.txt
באדיבות הניק קרש כמדומני

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פשוט לעמוד בתוך מסמך הוורד ללחוץ ALT+F11
בחלון התחתון שנפתח להדביק את השורה הזאת:

ActiveDocument.ConvertNumbersToText wdNumberParagraph
וללחוץ אנטר.
זהו, המספורים נהפכו לתוים רגילים.
בהצלחה.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מישהו יכול בבקשה לרענן כאן את אחד הפתרונות?

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלחצתי על ALT+F11- זה מה שקיבלתי. אז על איזה חלק תחתון בעמוד הכוונה?

קבצים מצורפים

• מיספור.PNG
    מיספור.PNG
    KB 61.8 · צפיות: 16

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה