מידע שימושי פעילות ימי החופשה בעיר אשדוד

יעקב מרדכי א.

משתמש רשום
שלום
אשמח אם מישהו מאשדוד יוכל להעלות לכאן את החוברות של הפעילויות,
גם של מאוגדים וגם של מעגלים.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אף אחת מהם לא רלוונטית.
יש מעלה, מאוגדים והמרכז למורשת. לא ידוע לי על מעגלים.
הבנתי שהכרטיסים נגמרו עוד לפני או ברגע שהחוברות הגיעו לתיבות הדואר של התושבים.
בכל מקרה, היה פרסום של החלקה על הקרח באחד העיתונים ובטעות זרקנו את העיתון. אם מישהו יודע אם נשאר כרטיסים ואפשר לקנות אני אשמח.

חלילן

משתמש פעיל
למישהו יש מידע מתי הפאנל הפוליטי עם פרוש ואייכלר, ואם יהיה אפשר לקנות כרטיסים במקום?

חכם חכם

משתמש רשום

חחח

משתמש סופר מקצוען
אף אחת מהם לא רלוונטית.
יש מעלה, מאוגדים והמרכז למורשת. לא ידוע לי על מעגלים.
הבנתי שהכרטיסים נגמרו עוד לפני או ברגע שהחוברות הגיעו לתיבות הדואר של התושבים.
בכל מקרה, היה פרסום של החלקה על הקרח באחד העיתונים ובטעות זרקנו את העיתון. אם מישהו יודע אם נשאר כרטיסים ואפשר לקנות אני אשמח.
ממש לא.
המערכת נפתחה להזמנות רק כמה ימים אחרי שהחוברות חולקו.

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי כרטיסים לוולטר פארק מחר (מטעם המרכז למורשת) למי שמעוניין בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה