פנסיות לעובדי הייטק / הבהרה חשובה!

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום,
היות שנכתב לי עכשיו הודעה אישית, וציין בה שהיא נשלחה לכל הניקים הפעילים בפורום זה.
ראשית - לא מכירה את השולח, ולכן לא ממליצה ולא מתנגדת אליו אישית.

אחרי 16 שנה בהייטק חשוב לי להגדיש,
קיימים 2 סוגים :
  1. יועצים פיננסים/פנסיה וכו - אנשים  שלמדו את המקצוע, שלוקחים ממכם כסף לפי פגישה/ תיק וכו. אלו אנשים שעל פי רוב באמת  נטרלים, אנשים שמרווחים יפה לפעמים הולכים אליהם לייעוץ ואסור להם למכור לכם / לשכנע אותכם לעבור לחברה / מוצר מסויים, ואסור להם לקבל עמלות.
  2. משווקים שעובדים במשרדי ביטוח / סוכני ביטוח וכו - והם לא לוקחים מכם כסף אך מקבלים עמלות נחמדות מהצד שאליו תעברו וכו. יש בהם ישרים ויש פחות. הם בהחלט אינטרסנטים וחובה לבדוק ב100 עיניים הצעות שלהם. אני בהחלט נעזרת בכאלו, שומעת, מתלבטת, בודקת שמה שאמרו נכון ורק אח"כ מחליטה. בטח ובטח לא על סמך זה שהם "ללא עלות".... כי כל המשווקים הם ללא עלות.
שימו לב! אתן עובדות הייטק, בחברות טובות, רוב הסיכויים שיש להן דילים טובים מאוד עבורכן הרבה יותר מסתם סוכנים חיצוניים. בדגש על רוב אך לא תמיד.

אתם/ן מרוויחים טוב? אתן "בשר" טוב, כבדהו וחשדהו

@פרוגיוזרית יקרה מקווה שלא חרגתי מכללי הפורום (הפנייה הייתה אלי כחברת פורום שלכן לדעתו עונה על: "ההתמחות שלי היא בשכירים בעלי שכר גבוה (15K+ ברוטו)", כולל "שוחד" של 500 שח לפניות שאביא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה