דרוש מידע פנים ושיער שומניים

8821

משתמש פעיל
רציתי לשאול מה עושים שכמה שעות אחרי מקלחת השיער הופך לשומני וכל הפנים לשומניים ויוצא מצב שאין אפשרות לגעת בפנים וגם שהאף והפנים מתחילים להבריק
לגבר
יש פתרון

8821

משתמש פעיל
וגם שאין אפשרות לגעת באף שהוא מאוד שומני

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קרם פנים ושיער לעור שומני
אם השמפו הוא לא הבעייתי בסיפור, אם התופעה התחילה פתאום זה כנראה שינוי בחיים, סבון, מזון וכו

שירה קיי אולפנים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גם לי יש עור שומני במיוחד....
לא בדיוק אפשר לטפל בזה כי זה בתורשה אבל ממה שאמר לי רופא עור זה:
פחות לנקות את הפנים בגלל שאז העור רוצה לפצות על השומניות שנעלמה והעור מפריש מיד שומן...
[לא מנקה עם מי פנים רק עם גל לניקוי וספיחת שומן..]
בעיקרון צריך להשלים עם זה....
כי זה לעולם לא משתנה...
ולגבי השער אל תצחקו אבל אני חופפת קודם עם סבון כלים ואחר כך עם שמפו רגיל, אחלה דבר!! השער פשוט לא משמין!!! [תנסו ותגידו!!]
אגב קרם לחות לא מומלץץץ!!!!!!!!! [אפשר לשים קרם על בסיס מים...]
למעט באכילת שוקולד
נכון מאוד!! האמת שתזונה ממש עוזרת!
אם התופעה התחילה פתאום זה כנראה שינוי בחיים
זה לא מתחיל פתאום, זה היה תמיד, אין דבר כזה...
המים החמים מיבשים את השומנים....
נ.ב. להתיז איזה 3/4 ד' ברצף....
אבל שמפסיק להיות שומני לא להמשיך כי זה הורס את העור!
זה מעניין... אבל זה לא נראה לי יעזור כי המים נוגעים בפנים מילא, וכמה דקות אחרי המקלחת הפנים שוב יהיו שומניים.....
בהצלחה ושבת שלום!! :)

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
זה מעניין... אבל זה לא נראה לי יעזור כי המים נוגעים בפנים מילא, וכמה דקות אחרי המקלחת הפנים שוב יהיו שומניים.....
בהצלחה ושבת שלום!! :)
זרם של מים חמים על הפנים זה שונה מסתם מים שנופלים...

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני גם סובל מזה. פעם שמתי כל מיני קרמים שדווקא די עזרו לי. אבל לכמה שעות, לא יותר. בפרט בקיץ שמזיעים, כל הפנים שומניים. באמת מבאס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה