פלוטר אפסון או מוטו

0573100100

משתמש חדש
יש לי 2 אופציות לפלוטר;

1. אפסון אקו-סולבנט 1.62 יד שניה עם אחריות ל-3 חודשים ממדיה קומפני בכ-30 אלף.
2. מוטו אקו סולבנט 1.37 חדש עם אחריות לשנה מגטר בכ-50 אלף.

השאלות;

1. איך השירות זה לעומת זה?
2. האם ה-25 ס"מ הללו קריטיים?
3. האם זמן האחריות משחק פה תקפיד לדעתכם?
4. איך האיכות זה לעומת זה?
5. תכל'ס, מה עדיף לדעתכם?

מיועד לבית דפוס שאני שותף שם...

Naftali Stein

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא יצא לי להכיר את ה muto מקרוב, כן יצא לי לעבוד עם האפסון אקו סולבנוט 1.62, היא מכונה מעולה עם איכויות גבוהות מאוד, הדפסה בצבעים עזים ובברק סלובנטי.

לגבי השירות, גם מדיה קומפני וגם גטר (גרפיקס, כמובן) יש להם שרות מעולה. (מדיה קומפני משום מה יותר ביתי, גטר זו חברה גדולה)

לגבי הרוחב, מאוד תלוי מה הצרכים שלך, לדוגמא לקאפות, הקאפה הדביקה הכי רחבה זה 1.4 כך שאכן הדפסת נייר רוחב 1.37 תספיק בד"כ, לעומת זאת שמשוניות יש ביקוש בד"כ ל 1.5 מטר או יותר.
זמן האחריות יש לו משמעות כי ראשי ההדפסה מאוד יקרים, ולכן חשוב לבדוק מה כלול באחריות, מדיה קומפני מאוד גמישים, אם קונים אצלהם את הדיו הם בד"כ נותנים שירות הוגן. (כמובן שיש לסכם דברים בחוזה)

תכלס אני מכיר את האפסון אז אני ממליץ על האפסון, אבל שוב שווה אולי להדפיס קובץ זהה בשני המכונות ולהשוות, ואדרבה אשמח לשמוע מאחרים את חוות דעתם על מכונות שאיני מכיר.

בהצלחה

0573100100

משתמש חדש
מדובר על אפסון 6000 משהו, שזה דגם מאוד ישן (אולי הראשון או השני שיצא בסולבנט)

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוטו. אם יש את הדגם היותר גדול זה שווה את המחיר. אני לפעמים עובד עם מישו שיש לו אותו והוא מוציא איכות מטורפת.

0573100100

משתמש חדש
עוד מישהו יוכל לעזור?

בקצרה; מה יותר טוב?

אפסון 1.62 מיושן קצת עם אחריות מינימלית...
מוטו 1.37 חדש עם אחריות לשנה אבל כמעט כפול במחיר

תודה רבה

0573100100

משתמש חדש
אם אני שם על המשקל 2 פלוטרים זהים, אחד חדש והשני ישן.
החדש עולה רבע מהישן, אבל הוא בלי אחריות, בלי הובלה והדרכה, ומשהו כמו בן 8 שנים (עם ראש חדש לדברי המוכר).
מה המומלץ?

גרפוטו

משתמש מקצוען
ההבדל גם בעלויות הדיו- מאוד משמעותי הפער - לטובת מוטו.
כמו"כ הרחוב התוספת הזו משמעותית מאוד - זה נותן פתח להרבה עבודות גדולות, שבמכונה הקצרה יותר אתם גם משקיעים וגם לא יכולים להדפיס הרבה עבודות.

לנו יש מוטו- מרוצים מאוד (רוחב 1.60)

0573100100

משתמש חדש
נכתב ע"י גרפוטו;2338489:
ההבדל גם בעלויות הדיו- מאוד משמעותי הפער - לטובת מוטו.
כמו"כ הרחוב התוספת הזו משמעותית מאוד - זה נותן פתח להרבה עבודות גדולות, שבמכונה הקצרה יותר אתם גם משקיעים וגם לא יכולים להדפיס הרבה עבודות.

לנו יש מוטו- מרוצים מאוד (רוחב 1.60)
ע"פ מה שבדקתי רוב הדברים הם מתחת לרוחב של מטר שלושים, ורק שמשוניות (ולפעמים לפעמים גם פוסטרים) צריך יותר מזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה