תקשורת פלאפון שנכנס מים..........

מלכת אסתר

משתמש פעיל
אשמח לדעת מה אפשר לעשות עם פלאפון שנכנס מים (בגלל מגן עם מים שהתפוצץ...) הכל עובד כרגיל רק לא שומעים אותי?!, ומצד שני הקלטות רגילות עובדות מצוין!!
אשמח לשמוע את דעת המבינים...
בתודה מראש

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח לדעת מה אפשר לעשות עם פלאפון שנכנס מים (בגלל מגן עם מים שהתפוצץ...) הכל עובד כרגיל רק לא שומעים אותי?!, ומצד שני הקלטות רגילות עובדות מצוין!!
אשמח לשמוע את דעת המבינים...
בתודה מראש
כדאי כמה שיותר מהר לכבות את הפלאפון כי ככל שהוא דלוק ונכנס מים זה ממשיך לקלקל
ולהכניס לאורז להרבה זמן-אפילו עד מחר בבוקר

מלכת אסתר

משתמש פעיל
היה באורז כבר יומיים, ועובד כרגע מצוין נדלק ועובד בכל וגם המיקרופון עובד עובדה שלהקליט הקלטות אפשרי, זה נראה לי משהו בעיה בהגדרות

אני בודק

משתמש מקצוען
המים גורמים למגעים להשתבש
יכולות לצוץ כל מיני תקלות.

דבר ראשון, לגבות מהר את אנשי הקשר. סיכוי גבוהשבימים הקרובים הפלאפון יפסיק בכלל לעבוד (הקורוזיה מתפשטת אט אט).
דבר שני, לקנות מגן רגיל, לא אקווריום....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה