עזרה פלאפון סמסונג יאנג נשבר לי :(

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
SAMSUNG GALAXY YOUNG S6310N

לפני כמה ימים המסך מגע התחיל לקרטע וחלק מהמסך לא מגיב למגע
הלכתי לחנות ואמר לי שהחלפה של המסך עולה 130 ש''ח
מרגיש לי מחיר נורא יקר במיוחד שמצאתי מסכים להחלפה באיביי ב25 ש''ח.

מישהו מכיר מישהו שמחליף במחיר יותר זול?

sk1203

משתמש מקצוען
130 להחלפת מסך (בטח לטלפון טאצ') זה מחיר הגיוני לחלוטין (מסך רגיל לטלפון כשר עולה כ 80 - 100 שח)
אם את רוצה החלפה איכותית אני ממליצה לך לא להזמין את המסך הנ"ל מאיביי או שחליפי פעם בחודש (בערך)
סתם לשם השוואה החלפת מסך לסמארטפון גלקסי מהדגמים הישנים (7 - 8 שנים ומעלה) שהמסך שלהם יחסית קטן מתחיל ב 350 ש"ח (בחדשים זה 800 ומעלה)
אולי תמצאי ב10 - 20 שח פחות - לדעתי לא שווה את האנרגיה, סה"כ זו הוצאה חד פעמית ואחרי הכל את מפרנסת יהודי

ruti dresses

משתמש חדש
מנוי פרימיום
SAMSUNG GALAXY YOUNG S6310N

לפני כמה ימים המסך מגע התחיל לקרטע וחלק מהמסך לא מגיב למגע
הלכתי לחנות ואמר לי שהחלפה של המסך עולה 130 ש''ח
מרגיש לי מחיר נורא יקר במיוחד שמצאתי מסכים להחלפה באיביי ב25 ש''ח.

מישהו מכיר מישהו שמחליף במחיר יותר זול?
תזמינו באיביי ותחליפו לבד
זה מתחבר כמו תקע - שקע

אריה ק.

משתמש חדש
זה מתאים?
הקישור חסום לי, אבל לפי התמונה זה נראה המסך עצמו ולא החלק של הטאץ',
אני אעלה בהמשך קישור מומלץ מנסיון מאליאקספרס, מגיע תוך שבוע +

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הקישור חסום לי, אבל לפי התמונה זה נראה המסך עצמו ולא החלק של הטאץ',
אני אעלה בהמשך קישור מומלץ מנסיון מאליאקספרס, מגיע תוך שבוע +
תודה יעזור לי מאוד
,זה מה שרואים שם

1718008234722.png

אריה ק.

משתמש חדש
התמונה שהעליתם עכשיו זה החלק של המסך, אם אצלכם הטאץ' לא עובד אז זה חלק אחר (פאנל שקוף שעומד על המסך, לא המסך עצמו).
תבדקו אם הקישור הזה פעיל, כי אצלי הוא חסום

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התמונה שהעליתם עכשיו זה החלק של המסך, אם אצלכם הטאץ' לא עובד אז זה חלק אחר (פאנל שקוף שעומד על המסך, לא המסך עצמו).
תבדקו אם הקישור הזה פעיל, כי אצלי הוא חסום
זה רשימת ההזמנות שלכם, אני לא יכולה להכנס

משה שאחא

משתמש פעיל

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה אבל אני צריכה ל S6310

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה