התייעצות פלאפון חכם. הדרן או נתיב? (או חסימה אחרת...)

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
@אופססס ;) לא יודע למה לקחת את זה כזה קשה כולההה עדכון אם יש לך טלפון נורמלי זה אמור לעבור בקלות ולא למחוק כלום

כוח עזר

משתמש מקצוען

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא נוח לי שאני כבר כמה שעות בלי מכשיר בגלל העדכונים שלהם...
לא נוח לי בכלל לחשוב על כך שאולי הלך לי כל מה שהיה במכשיר... ממש לא נוח לחשוב על זה...
יותר לא נוח זה לחשוב שאם אני צריך להתחבר מחדש בכל התוכנות שהייתי מחובר אליהם קודם זה כמה ימים של עבודה...
@אופססס ;) אשמח לעזור לך באישי
כמו כן ישנה קבוצת ווצאפ לתמיכה עם כלל עובדי החברה עם מענה של שניות אפשר לשלוח לי באישי

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בוקר טוב , התקבלו אתמול תלונות על מכשירים שנתקעים על לוגו של סמסונג לאחר הפעלה מחדש
יש לנו פיתרון מרחוק
נא לשלוח לי בפרטי כל מקרה כזה שאתם נתקלים בו
כולל שם לקוח , דגם מכשיר ומיספר זמין

shuki53

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@אופססס ;) היה לי את אותה בעיה
אחרי טיפול במשך תקופה די ארוכה כולל לשלוח אליהם את המכשיר למעבדה
זה סודר וכיום עובד חלק
המכשיר שלי זה s10
@יהודה וולף לפי איך שהוא כתב זה לא תקיעה מאתמול אני לא יודע אם אתה מזהה אותי פה אבל אני יזכיר לך ש ד. מ טיפל בי

יהודה וולף

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@אופססס ;) היה לי את אותה בעיה
אחרי טיפול במשך תקופה די ארוכה כולל לשלוח אליהם את המכשיר למעבדה
זה סודר וכיום עובד חלק
המכשיר שלי זה s10
@יהודה וולף לפי איך שהוא כתב זה לא תקיעה מאתמול אני לא יודע אם אתה מזהה אותי פה אבל אני יזכיר לך ש ד. מ טיפל בי
אתה גר בעיר צפונית?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
כמו כן ישנה קבוצת ווצאפ לתמיכה עם כלל עובדי החברה עם מענה של שניות אפשר לשלוח לי באישי
חותם על כל מילה.
שירות נדיר גם בשעות הלילה המאוחרות!!!
משתמשי הדרן שחושבים שאני מגזים, מוזמנים להצטרף לקבוצה ההיא ולראות את זה בשטח.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חותם על כל מילה.
כן אני חושבת שאתה מגזים
שירות לקוי..
אפילו הנציגת תמיכה אמרה לי אתמול בטלפון שאני צודקת.

הבקשה של הדרן זה לפנות לכל התקלות דרך האפליקציה
פניתי
קיבלתי מענה שגוי פעמיים
והמענה לקח כמעט 24 שעות
וכשיצרתי קשר בטלפון ברוב יאושי הטיפול בבעיה לקח 2 דק' בלבד

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חותם על כל מילה.
אפשר קישור לקבוצה
מעניין אם שווה משהו

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
כן אני חושבת שאתה מגזים
שירות לקוי..
אפילו הנציגת תמיכה אמרה לי אתמול בטלפון שאני צודקת.

הבקשה של הדרן זה לפנות לכל התקלות דרך האפליקציה
פניתי
קיבלתי מענה שגוי פעמיים
והמענה לקח כמעט 24 שעות
וכשיצרתי קשר בטלפון ברוב יאושי הטיפול בבעיה לקח 2 דק' בלבד
עם מציאות אין עניין להתווכח. אני דיברתי על הקבוצה. לא יודע מה קורה בטלפון. נכון שיש דברים שגם בקבוצה אומרים להתקשר למוקד אבל השירות שאפשר לתת בקבוצה הוא מעולה. ואין לי אף אחוז בהדרן, פשוט אני רוצה לתת קונטרה נגד התלונות...

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עם מציאות אין עניין להתווכח. אני דיברתי על הקבוצה. לא יודע מה קורה בטלפון. נכון שיש דברים שגם בקבוצה אומרים להתקשר למוקד אבל השירות שאפשר לתת בקבוצה הוא מעולה. ואין לי אף אחוז בהדרן, פשוט אני רוצה לתת קונטרה נגד התלונות...
אפשר קישור לקבוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה