טיול בחו"ל פלאפון בחו"ל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

shiramargalit

משתמש רשום
יש לי טלפון כשר ו-SIM כשר
בגולן עשו תמיד תוכנית של 79 ש"ח עם חיוב יחסי כך שאם טסנו לשבוע שילמתי רק 20 שח, זה אמנם היה ל-100 דקות אבל הסתדרנו..
עכשיו אין להם תוכנית כזו, יש למישהו מידע לגבי תוכנית זולה לטלפון בחברה אחרת ?

יאסעלעS

משתמש מקצוען
יש בהוט חבילה ב25 שח עם 5000 בארץ ו 700 לחו"ל לטלפון נייח בארה"ב ובקנדה גם לפלפון נייד.

shiramargalit

משתמש רשום
אני לא רוצה תוכנית לארץ
אני צריכה תוכנית של שיחות שאוכל להתקשר מחול לארץ בזמן שאני שוהה שם
תודה

אני א

משתמש חדש
יש לי טלפון כשר ו-SIM כשר
בגולן עשו תמיד תוכנית של 79 ש"ח עם חיוב יחסי כך שאם טסנו לשבוע שילמתי רק 20 שח, זה אמנם היה ל-100 דקות אבל הסתדרנו..
עכשיו אין להם תוכנית כזו, יש למישהו מידע לגבי תוכנית זולה לטלפון בחברה אחרת ?

אפשר להשכיר טלפון מיהודה 054-849-5336
זה כולל שיחות לארץ ולחו"ל.
דרכו תוכלו לעשות הפניית שיחות לחו"ל מהטלפון שלכם כך שמי שיחפש אתכם יוכל להשיג אתכם בהצלחה.

shiramargalit

משתמש רשום
כל מה שנתנו כאן זה בבני ברק (צריך לסוע לקחת לפני הטיסה ולהחזיר...)
יש מישהו בירושלים ?

shiramargalit

משתמש רשום
זה לא מה שאני מחפשת
אני מחפשת תוכנית שיחות זולה כשאני בחו"ל

shiramargalit

משתמש רשום
כל מה שנתנו כאן זה בבני ברק (צריך לסוע לקחת לפני הטיסה ולהחזיר...)
יש מישהו בירושלים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה