לימוד נהיגה פיתחתי משחק ללימוד תאוריה חינם דעתכם ?

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חווייתי ומהנה.

הייתי צריך לגלול למטה כדי לראות את כל האפשרויות, אולי כדאי לסדר את התשובות ברביעייה או להוריד קצת מהגובה של החלק העליון.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בעיה נוספת ששמתי לב-
כשעונים תשובה לא נכונה ואח"כ מסמנים על התשובה הנכונה אז זה מוסיף ניקוד (נניח פה לחצתי 5 פעמים על התשובה הנכונה אז זה העלה לי בעוד 5 נקודות),
וכל לחיצה על אחד התשובות מוסיפה לחצץ של המשך-
1719947351666.png

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
בעיה נוספת ששמתי לב-
כשעונים תשובה לא נכונה ואח"כ מסמנים על התשובה הנכונה אז זה מוסיף ניקוד (נניח פה לחצתי 5 פעמים על התשובה הנכונה אז זה העלה לי בעוד 5 נקודות),
וכל לחיצה על אחד התשובות מוסיפה לחצץ של המשך-
צפה בקובץ המצורף 1696525
אם אפשר לעבור על המשחק עכשיו , מאוד יעזור
זה המשחק מועדכן עם כל השינויים אשמח להערות .
כרגע זה שומר את התקדמות של השחקנים אבל רק בדפדפן שלהם
נכנסים עם מייל וסיסמה אבל זה לא נשמר באף מקום רק בדפדפן שלכם

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכנסתי עכשיו
יפה מאד
למה כשנגמר הטיימר לפני שעונים על השאלה, הכל נעצר?

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
נכנסתי עכשיו
יפה מאד
למה כשנגמר הטיימר לפני שעונים על השאלה, הכל נעצר?
תודה נסדר
אני פותחת וזה מראה לי מסך לבן
וזה מה שיש בקונסול
צפה בקובץ המצורף 1698594
נכנס לקישור הזה ?https://6685cb9d42fbf110c1f4e81e--stately-twilight-d3ed6a.netlify.app/
אולי זה כי פתחתי בנט פרי ולא בנתיב

אסתי110

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את הקישור הראשון הראשון זה נתן..

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
הסבר קצר על הכרטיסיות שאלה
כל כרטיסיה יש 50 שאלות אתם יכולים לענות עליהם וכל מה שנשאר או עניתם לא נכון נשמר לכם שם
כך שתלחצו שוב יופיעו רק השאלות שלא עניתם, עניתם לא נכון ושהכול נכון הוא יסמן לכם שנגמר השאלות בכרטיסיה
מי שרוצה ללמוד תאוריה שיסיים כל יום כרטיסיה וכך תוך זמן ידע את הכול
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה