לימוד נהיגה פיתחתי משחק ללימוד תאוריה חינם דעתכם ?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
המשחק יפה מאוד ומאתגר!
(הממוצע שלי 70 %)
נכשלתי בעיקר בגלל השאלות על התמרורים שאין תמונות...

avi++

משתמש מקצוען
בהמשך לפיתוח באשכול הזה >>
פתחתי משחק ללימוד תאוריה
כרגע זה רק ראשוני אבל תוכלו לנסות
אשמח לשמוע את דעתכם
מצרף את המשחק
לבחור רמה קושי וללחוץ על התחל משחק
בהצלחה
השאלה: ''מהו הגיל המינימלי לקבלת רישיון נהיגה על רכב פרטי בישראל?''
התשובה הנכונה: ''17''
התשובה הנכונה באמת: ''16.9''

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
זה הקישור למשחק המלא שימו לב הרשמה עדין לא פעילה וזה לא שומר כרגע את התקדמות שלכם
אתם יכולים לכתוב מה שבא לכם בהתחברות
אשמח מאוד לתגובות הציבור האם זה יותר נוח
איזה שיפורים הייתם רוצים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הקישור למשחק המלא שימו לב הרשמה עדין לא פעילה וזה לא שומר כרגע את התקדמות שלכם
איזה שיפורים הייתם רוצים
מקסים.
כמה דברים לשיפור שראיתי בנתיים-
1. התשובה שנבחרה כדאי להבליט ולא לטשטש, אולי רק במקרה והתשובה לא נכונה אז שזה יטושטש.
2. כפתור המשך שיהיה בצבע אחר
3. בדף התפריט, הכפורים שנבחרו שיהיו בצבע שונה

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
ניסיתי עכשיו, לא נפתחו לי תמונות.

המשחק יפה מאוד ומאתגר!
(הממוצע שלי 70 %)
נכשלתי בעיקר בגלל השאלות על התמרורים שאין תמונות...

משחק חמוד מאד מאד.
נכשלתי בכל התמרורים החסומים.....

ישר כח
מחכים לתמונות של התמרורים
אנחנו לא רוצים להיכשל חלילה :)

וואו, נראה מגניב! כל הכבוד!
אני זוכר כמה זה היה משעמם ללמוד לתאוריה מהספר, משחק זה רעיון גאוני!

השאלה: ''מהו הגיל המינימלי לקבלת רישיון נהיגה על רכב פרטי בישראל?''
התשובה הנכונה: ''17''
התשובה הנכונה באמת: ''16.9''

טוב ומועיל
מחכים לתמונות של התמרורים

חבל על הזמן ממש מיוחד!
חבל גם על התמרורים הבלתי נראים...

יפה מאד
תודה רבה

הייתי מוסיפה - כשעונים תשובה שגויה, לכתוב / להדגיש את התשובה הנכונה.
יותר ברור וקליט מאשר לקרוא את זה רק בסוף

תודה לכולם , אני עובד כעת על המשחק חכו למשחק בקרוב
קיבלנו את כל הערות שלכם

איזה שיפורים הייתם רוצים
תודה אשמח אם תוכלו לעבור על המשחק ולתת עוד הערות כדי שיהיה מושלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה