פיקסלים מייאשים...

• פותח הנושא ari
  • פורסם בתאריך

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לאחר שנסתי את מזלי בפורום עיצוב גרפי אולי מישהו שמבין בWEB יוכל לעזור לי:
יש לי קובץ עם ח.פ. ולוגו ועיצוב בסיסי לחלק עליון של חשבונית שמופקת בעזרת תוכנה משרדית. ז"א שהלוגו יופיע בכל הצעת מחיר, חשבונית וכו' של אותו המשרד. ומשום שהוא מופק דיגיטאלית ואני לא שולחת לדפוס, אני מנסה להדפיס אותו במדפסת ביתית ולקבל בה איכות קריאה ונעימה.
לכן מפעילי התוכנה דורשים קובץ בגודל של 720 פיקסל כי זהו הגודל הממוחשב אבל אני זקוקה שגם כאשר ידפיסו את החשבונית הלוגו והח.פ. יהיו קריאים.

לדוגמא: זה מה שיצא לי עד עכשיו: מופק באילוסטרטור דרך יצוא לWEB
כפי שאתם רואים אומנם הקובץ בגודל הנכון אבל הכיתוב מפוקסל
ביצוא דרך JEPG הקובץ אומנם שמר על איכותו אך לא על רוחב של 720 פיקסל.

השאלה: איך מיצאים דרך אילוסטרטור (או פוטושופ) ורוחב הקובץ יהיה 720 פיקסל ועדיין יראה טוב בהדפסה ביתית?

קבצים מצורפים

• 040404.jpg
    KB 12.6 · צפיות: 0

mat

------- Magicode -------
אם שאלתם על web אז יש פורמט שנקרא SVG זה פורמט ויקטורי לWEB.

תנסו לייצא את זה ל SVG ולפתוח בדפדפן ולהדפיס.

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה די בלתי אפשרי, לצפות שרזולוציה כזאת נמוכה כתב כל כך קטן יצא ברור.

לדעתי הדרך היחידה שאולי תפתור את הבעיה זה לנסות סוגים שונים של aliase (התיבה שליד תיבת שינוי גודל הפונט בפוטושופ)

אשר1986

משתמש רשום
עימוד ספרים
נכתב ע"י mat;1494392:
אם שאלתם על web אז יש פורמט שנקרא SVG זה פורמט ויקטורי לWEB.

תנסו לייצא את זה ל SVG ולפתוח בדפדפן ולהדפיס.

יש אפשרות מפוטושופ לייצא לSVG?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה