פינת הדלקת נרות בויטרינה

לילי

משתמש צעיר
פינת הדלקת נרות בתוך ויטרינה סגורה (כחלק מספריה)
יש חיה כזו?
חולמת שבמקום הקבוע של הפמוטים יהיה אפשר גם להדליק אותם...
השאלה אם אפשר לסגור את זה בדלת זכוכית מבחינה בטיחותית
אם מישהו עשה אשמח להשראה :)

אותיות מאירות

משתמש מקצוען
יש אפשרות בתנאי שמעל הויטרינה אין כלום
מכינים פתח בחלק העליון של הויטרינה, הוא יכול להיות קבוע ויכול להיות משהו שנפתח לקראת שבת
ואז אין בעיה להדליק, הוטירינה נשארת סגורה והנרות דולקים בשיא הבטיחות

לילי

משתמש צעיר
חייב להיות מלמעלה? אם אני רוצה שהויטרינה תמשיך כלפי מעלה אי אפשר לשים מדף זכוכית?
ואז לעשות פתיחה מהצד נניח?

מתענייןן

משתמש חדש
יש קליפסים שמיועדים לסגירת מגירות וארונות לילדים, שעובדים בצורה שאפשר לפתוח כשני ס''מ ואז צריך ללחוץ את הסוגר פנימה כדי לפתןוח את המגירה,
מה שאפשר לעשות זה בזמן שהנירות דולקים לפתוח את הארון בלי לפתוח את הסוגר לגמרי ואז הדלת נשארת פתוחה בשני ס''מ בלי לזוז פנימה או החוצה.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האפשרות הטובה ביותר היא ויטרינה עבור נרות שבת בלבד אז כלי הכסף האחרים לא משחירים מהחום
אפשר לשלב בארון כויטרינה ניפרדת או בתוך הויטרינה הגדולה לבדל מקום וגם כהמשך לויטרינה
יוצא מאד יפה וגם נח יש לצפות את השטח עליו מונחים הפמוטים בזכוכית או במראה מכל הצדדים כולל התקרה של הארון
ולהשאיר פתח איוורור שניפתח בהדלקת הנרות ונסגר אחרי שבת כדי שלא ישחירו הפמוטות

שפת הים

משתמש מקצוען
אני עשיתי, ובכל המסגרת השארתי פתח לאויר. האיש גבס אמר לי שזה בסדר, בינתיים לא נראה שחם להם שם.. מקווה שגם הלאה יהיה בסדר..

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את יכולה לסיים את הארון עם ויטרינה רק לנרות שבת הכי טוב להשאיר מלמעלה אפשרות לפתיחה ולמטה מהויטרינה את יכולה להוסיף אדנית
יתן לך סיומת יפה לארון

לילי

משתמש צעיר
אני עשיתי, ובכל המסגרת השארתי פתח לאויר. האיש גבס אמר לי שזה בסדר, בינתיים לא נראה שחם להם שם.. מקווה שגם הלאה יהיה בסדר..

מה הכוונה בכל המסגרת? והאם פתח אוויר באופן קבוע לא גורם להם להשחיר? אם יש סיכוי לתמונה אפילו בפרטי זה יעזור לי מאד!

לילי

משתמש צעיר
את יכולה לסיים את הארון עם ויטרינה רק לנרות שבת הכי טוב להשאיר מלמעלה אפשרות לפתיחה ולמטה מהויטרינה את יכולה להוסיף אדנית
יתן לך סיומת יפה לארון

נשמע לי לא נוח להדליק נרות בגובה הזה.
ולגבי האדנית לא ירדתי לסוף כוונתך, אולי יש לך תמונה של משהו כזה?

תותחית על

משתמש רשום
צילום מקצועי
אבל לא יכול לעלות עשן מהנרות כלפי מעלה וללכלך את תקרת הויטרינה?

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים עולה עשן ולכן יש לצפות את התקרה בזכוכית כך זה מיתנקה בקלות

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני ראיתי אצל מישהי בעבר,
שדלת הויטרינה עם מנגנון שיכול להיפתח
גם לצד, וכאשר מסובבים זה יכול
להיפתח עקום כלפי מעלה
כמו כאלה חלונות במשרדים..
וזה בעצם גורם לפתח אורור כלפי מעלה
בלי שמפריע לארון להמשיך ולהתקדם
כלפי מעלה כמו ארון רגיל.

עורכת קליפים

משתמש פעיל
מקפיצה,
אחרי שהארון ספרים כבר קיים ואין אפשרות לשנות,
האם יש מישהו פה שיש לו ניסיון עם הדלקת נרות בתוך הויטרינה שיש בה עוד כלי כסף חוץ מנרות?
זה מסוכן או משחיר את כל הכסף האחרים?
האם למישהו יש רעיון מחוץ לקופסא איך אפשר למצוא מקום טוב להדלקת נרות?
בקירות האחרים בסלון לא מצאתי קיר שיהיה אפשר לבנות עליו ויטרינה מרובעת בלי שזה יפריע למעבר...

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

תגובות
16
צפיות
2K

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה