דרוש מידע פינו באמבולנס מד"א לביה"ח מעיני הישועה ללא אישפוז כמה עולה?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
זה לא משנה לאיזה בי''ח, זה משנה מה המרחק מהבית
בכ''א אם זה מב''ב למעיני הישועה
בשעות היום כ400 ש''ח
בשעות הלילה כ480 ש''ח .

לא ידוע לי שיש החזר למכבי שלי
מה שכן כדאי לדרוש בקופה הפניה רטרו/ החזר בכפוף לחשבונית, סיכום מיון. פרוצדורה אבל בד''כ נענים לפחות על סכום חלקי.

באם יש שינוי בנ''ל מעניין להתעדכן.

משה 05276

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

בן אדם מיוחד

משתמש צעיר
זה לא משנה לאיזה בי''ח, זה משנה מה המרחק מהבית
בכ''א אם זה מב''ב למעיני הישועה
בשעות היום כ400 ש''ח
בשעות הלילה כ480 ש''ח .

לא ידוע לי שיש החזר למכבי שלי
מה שכן כדאי לדרוש בקופה הפניה רטרו/ החזר בכפוף לחשבונית, סיכום מיון. פרוצדורה אבל בד''כ נענים לפחות על סכום חלקי.

באם יש שינוי בנ''ל מעניין להתעדכן.
מוזר
כי תכלס הם מחייבים אותי 250 ש"ח
אני ינסה לברר מחר בעז"ה

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
יש קטריונים מאוד מסודרים, לפי זה הם מחייבים
זמן
שעה
מקום הפינוי
לאיזה בית חולים פינו
מספר ק"מ
איזה סוג רכב זה היה (נט”ן או רגיל)
וכו’

sem

משתמש פעיל
חבר מכבי זהב או מכבי שלי שפונה לבית חולים ציבורי באמבולנס רגיל או אט"ן או אט"ן שאושר ע"י משרד הבריאות:
  • השתתפות בגובה 50% מעלות הפינוי.
  • אם החבר זכאי להשתתפות במסגרת סל הבריאות, יקבל השתתפות ממכבי זהב בנוסף על זכאותו מהסל הבסיסי - עד פעמיים בשנה.

צירפתי פה את התעריפים של מד''א

(תמיד עדיף לפנות למוקד האחיות של מכבי שעובד 24 ש' ואז לא משלמים כלל במקרה והם שולחים אמבולנס)

קבצים מצורפים

• 01-02-23.pdf
    KB 753.1 · צפיות: 43

יעית

משתמש פעיל
לחברי מאוחדת, יש לי מאוחדת שי והיה לי הפניה למיון בשבת והמוקד הזמין לי אמבולנס,
עכשיו הם מבקשים ממני 50%, ככה זה אמור להיות, גם הפניה גם מאוחדת שיא (לשאינם מאוחדת ורוצים להגיב- הביטוח הכי משלים),
תודה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עכשיו הם מבקשים ממני 50%, ככה זה אמור להיות, גם הפניה גם מאוחדת שיא (לשאינם מאוחדת ורוצים להגיב- הביטוח הכי משלים),
תודה
לא נראה לי שמשנה הקופה או הביטוח
בגדול, אם המוקד ראה לנכון להזמין אמבולנס על דעת עצמו את לא אמורה להשתתף בכלל.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
תודה
מוקד של הקופה? אם כן זה אמור להיות כתוב בתיק הרפואי. -אפשר להוציא תיעוד מרופא/ אחות
יכול להיות וזה אפילו מצויין על ההפניה.
לגשת עם תיעוד של זה למזכירות המרפאה.
מידיעה ומנסיון- לא אמורים לשלם. כנראה טעות (או שיטת מצליח)

משה שולמן

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה