דרוש מידע פיברומיאליגה קצבה מביטוח לאומי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מירי פוקס

משתמש חדש
מה קרה עם בטוח לאומי?
לי, אישית, אין נסיון טוב עם החברות.
פעם שברתי את היד והרגל והם אמרו שאני לא זכאית לקבל כלום מבט"ל כי הפגיעה לא הייתה במקום העבודה, הגשתי לבד (סעיף תאונות אישיות) קיבלתי משכורת 8 שבועות...
כמו"כ אני מכירה משהי שסבלה ממחלה מסויימת+מחלת ורידים, הם טענו שהיא לא זכאית, ומחלת הורידים לא נותנת כלום...היא הגישה לבד ומחלת הורידים הוסיפה לה 20%

שני 100

משתמש רשום
מישהו הצליח להוציא קצבה מהביטוח לאומי על פיברו?
דחו אותי ואני מנסה להגיש ערער,
יש סיכויים?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
מישהו הצליח להוציא קצבה מהביטוח לאומי על פיברו?
דחו אותי ואני מנסה להגיש ערער,
יש סיכויים?
יש הרבה קבוצות ברשתות החברתיות שעוסקות בזה תוך מתן עזרה אחת לשנייה
בעיקר על רופאים שנותנים חו"ד ועו"ד שמבינים בתחום.

מירי פוקס

משתמש חדש
בעיקרון, גם על פיברו קשה מאוד מקבלים רק 10%
אולי לאנשים מבוגרים שהפיברו גורמת ח"ו לשיתוק מקבלים יותר

דוד 4

משתמש חדש
על פיברו לבד אין אפשרות לקבל אולי רק במקרה של אשפוז
כאב לא שווה כלום בביטוח לאומי
חייב להוסיף מרכיב נפשי
(כך אמר לי עו''ד מומחה בביטוח לאומי)

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
על פיברו לבד אין אפשרות לקבל אולי רק במקרה של אשפוז
כאב לא שווה כלום בביטוח לאומי
חייב להוסיף מרכיב נפשי
(כך אמר לי עו''ד מומחה בביטוח לאומי)
אני מסכים באופ כללי כי היחס של הבטל"א לפיברו באופן מסורתי הוא לא בשמיים.
אך אני לא מסכים עם האמירה שרק בתוספת נכות נפשית, אדרבה, מכיוון שדיכאון וחרדה לעיתים חלק ממחלת הפיברו ,
מה שעלול להביא את הוועדה הרפואית להפחית ולחבר את הנפשי לפיברו.
מכיוון שפיברו זו מחלה המורכבת מכמה וכמה ליקויים ייתכן שמומלץ לתת כובד משקל כ לכל קושי בפני עצמו להביא להגדלת אחוזי הנכות בהנחה שיש ליקוי אחד עם סיכויים לקבל מעל 25 % [כשאז די בסף רפואי של 40 משוקלל, אחרת צריך 60 משוקלל משימה שהיא כמעט בלתי אפשרית במקרה המצוי]

מי שכתב שעל פיברו קשה מקבלים 10 אחוז זה לא נכון לומר כך, במטותא
אבהיר כי לא ניתן לייעץ בפלטפורמה כזו באופן מדויק אך כתבתי כמה נקודות מפתח .
כמו כן, האם מדובר על תביעת נכות בסטטוס משתכרת או עקרת בית [לפי ההגדרות החוק!] פרט משמעותי מאוד שיש לבחון.
במידה ואתם עובדים עם חברה אני משער שההתקשרות מולם עדיין מחייבת אתכם לפי החוזה גם בהגשת הערר,
אם אחוזי הנכות שקיבלתם בדרג ראשון עמדו על פחות מ 25 אחוז קשה להיות אופטימי שהחברה שהחברה המייעצת תדע להפוך את הגלגל בערר, וזה אני אומר בזהירות רבה בכפוף לפרטים המינימאליים שכתבתם

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מכובדי ולכל המגיבים היקרים
1. אני מניח שככולנו נסכים שמהיכרות עם מקרה או שניים לא ניתן להסיק מסקנות מוחצות . זה פחות רציני
2. צר לי לומר כי תוכן רוב התגובות ברמת נתונים לא מדויקים בעליל, חלקם השליכו מנכות לעבודה לנכות כללית וזה עולם אחר ועוד,
הייתי רוצה להגיב לכל אחד ולהסביר בהרחבה אבל זה לא אפשרי, מי שמעוניין לקבל פידבק והארות על דבריו יכול לפנות אלי בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה