דרוש מידע פיברומיאליגה קצבה מביטוח לאומי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דוד 4

משתמש חדש
אשמח לקבל מידע מניסיון כיצד לפנות בעניין לביטוח לאומי עו"ד מימוש זכויות או לבד

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני מכיר אדם שלא הצליח לבד
פנה לחברה ועכשיו הוא בתהליך
לטענתו חבל שלא פנה מלכתחילה לחברה
פיברומיאלגיה זו מחלה *חדשה* שמוכרת בביטוח לאומי
קשה לאבחן אותה ולכן קשה גם להיות מוכר בה

דוד 4

משתמש חדש
תודה מזה חששתי יש לך המלצה על חברה? אפשר במיל

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
@דוד 4 רק לא לפנות לחברה.....!!!!!!!
אלא א"כ מתחשק לכם לתרום להם כמה עשרות אל"ש
יש לי הכרות עם אישה מאובחנת עם פיברומיאלגיה שקיבלה קצבה באופן עצמאי

דוד 4

משתמש חדש
השאלה כמה אחוז נכות. אצלי גם יש פנסיה וגם ביטוח. והם יותר קשים מביטוח לאומי כך שאני מאוד חושש שיתנו 20% נכות שזה כלום.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גם אם נותנים 20% מגישים ערר ומעלים את האחוזים
צריך להתיעץ עם אנשים שמבינים ולא לגשת לחברה

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
עד כמה שיודע לי בעניין, מגובה הכנסה מסויים מעבודה או מפנסיה ביטו"ל לא מאשר קצבה לפיברומיאלגיה, אשמח לשמוע אחרת....
ומי שמקבל קצבת זקנה זה גם בעייתי.
בקיצור, רק אם נמצאים ממש במצב של חוסר יכולת השתכרות.
אבל שוב, הלוואי ומישהו פה יוכיח אחרת.

דוד 4

משתמש חדש
מה שאני רוצה לדעת הוא במה אנשים כ"כ נפלו בפח עם מימוש זכויות כמו שכתבו כאן
חוץ מהתשלום שזה כולם אותו דבר כחוק. שזה אני מוכן לשלם
אין לי זמן להתעסק עם מסמכים ועוד לתפעל בית מא' עד ת' וגם פסח

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
החישוב הוא שאם זה מפחית את הקצבה אתה יוצא עם אותו הסכום בסה"כ, אז כבר לא שווה.
לגבי החברות הנ"ל, לא יודעת על החברה הזאת ספציפית, אבל כל אדם שנצרך לקצבה בד"כ צריך את הכסף הזה
ואם אתה הולך דרך חברה הם לוקחים נתח מכובד ביותר מהקצבה המושגת וזה מתסכל ביותר בלשון המעטה.
כמובן שאם בלעדיהם לא תעשה כלום אז השיקול הוא כבר אחר, אבל שוב תלוי מה סכום הניכוי אותו הם לוקחים לעצמם וכמה אתה מוכן לתרום להם מכספך.

שולי איטח

משתמש מקצוען
בשביל בירור גובה הכנסה /הבנת ההגשה הטכנית/קיזוזי פנסיות וכו אין צורך בחברה
אם יאשרו לכם נכות גם בביטוח לאומי וגם בקרן הפנסיה זה כך:

בפעם הראשונה ניתן להגיש לביטוח לאומי רק אם השכר הוא פחות מ 60% ממוצע במשק נכון לעכשיו עד 6300 שח
(אם היה שכר גבוה וממש מראים ירידה ניכרת זה בודאי עוזר לאבדן כושר)
בפעמים הבאות צריך לבדוק
לגבי קרן הפנסיה , אם יש זכאות של נכות כללית בביטוח לאומי קרן הפנסיה לא מקזזת כלום
ביטוח לאומי מקזז את תוספת תלויים

רשמת שאין לך זמן להתעסק ערב פסח אז חכה לאחרי פסח בשביל כמה מסמכים ודחייה של שבועיים לא לוקחים חברה

הדבר היחיד שכנראה יש שלוקחים חברה ואולי זה מוצדק אולי לא
זה הנושא של הצגת המחלה והקשיים שלה, איזה מסמכים להביא האם הם חמורים מספיק אולי יש סעיפים נוספים שיוסיפו וכו

אם ברמה הרפאית אתם בטוחים ועדין הטכני/ההבנה הכספית וכו קשה קחו איש כספים בשכר של כמה שעות בודדות

דוד 4

משתמש חדש
תודה רבה כל מידע עוזר מאוד.
לגבי הפנסיה כתוב באתר צפי לפנסיה בנכות כללית 4600 ש"ח ובפוליסה של הביטוח כתוב 50000 ש"ח ל100% נכות האם זה גורע מהקצבה של ביטוח לאומי?
באמת לאחר בירור החברות זה הרבה כסף בערך 30000 ש"ח מהביטוח לאומי ויותר מזה מהפנסיה ומהביטוח הפרטי אבל נראה שאין אפשרות אחרת
הבעיה לגבי פיברומיאלגיה לפי מה שאני מבין כרגע הוא שכדי להגיע ל100% צריך להוסיף גם מרכיב נפשי וזה אני לא יודע איך עושים וזה בעצם מה שעושים החברות לדעת בדיוק מה לומר לפסיכיאטר
אם היה לי הדרכה מפורטת מבעל ניסיון זה היה מאוד עוזר.

שולי איטח

משתמש מקצוען
יש חישוב של הנכות לגבי המשכורת וכו

אבל כל הכנסה שהנכה מקבל לא מעבודה כמו מהפנסיה והביטוח או מהשכרת דירה או ממניות
מקזזים לו מתוספת תלויים במקרה שהוא מקבל

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני מכירה מישהי שלא הצליחה גם דרך כמה חברות טובות וכמה עסקנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה