נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
פורים 3 אידישע בילדער.png

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
תודה על ההערה שכתבתם על התמונות שלי, אתחשב בזה בעתיד.
לא נראה לי שהוא התכוון אליך
לתמונות של היהודים שלך כן יש חן יהודי
משהו אחר שפחות אהבתי - זה לעשות את האבות הקדושים עם בגדים בני דורנו (שטריימל וכו')
כדי להמחיש לא צריך לשנות את הלבוש, כמו שאם אני ארצה לספר לחסידים על הרב שטיינמן אני לא יעשה אותו עם שטריימל או את האדמו"ר מויזניץ עם קנייטש לליטאים... לדעתי בגדי הלבוש הקדומים מוסיפים יותר נופך יהודי

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
גרוע מאד
מרגילים את הציבור לפרצופי גויים אטומים בלי טוהר ובלי הדר.
כשבאים לצייר דמויות יהודיות, צריך לדעת שיש עוד משהו חוץ מתלבושות
ומי שבקיא בתולדות אומנות אמיתית יודע, שגם ציירים גדולים שציירו יהודים בציורי שמן, הצליחו להעביר את הטוהר, את התום ואת ההוד, מש שאין בבינה מלאכותית או בהדבקת זקן ופיאות לפרצוף גס.
חבל להרגיל את הציבור לציורים כאלה.
ציור ואווירת חג יהודיים הם הרבה הרבה מעבר.
נאום אמנית איור ויצירה בAi
לא נראה לי שהוא התכוון אליך
לתמונות של היהודים שלך כן יש חן יהודי
משהו אחר שפחות אהבתי - זה לעשות את האבות הקדושים עם בגדים בני דורנו (שטריימל וכו')
כדי להמחיש לא צריך לשנות את הלבוש, כמו שאם אני ארצה לספר לחסידים על הרב שטיינמן אני לא יעשה אותו עם שטריימל או את האדמו"ר מויזניץ עם קנייטש לליטאים... לדעתי בגדי הלבוש הקדומים מוסיפים יותר נופך יהודי
במטותא
אשכול דנן רצוי שלא להסיט מייעודו, כמה שפחות מלל יותר תמונות

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
סעודת אחשוורוש 1/3
היהודים בסעודת אחשוורוש, ומרדכי מפקח עליהם (כדברי חז"ל)
11.jpg

22.jpg

קבצים מצורפים

• Leonardo_Diffusion_XL_Jewish_feast_like_the_Kings_hand_0.jpg
    Leonardo_Diffusion_XL_Jewish_feast_like_the_Kings_hand_0.jpg
    KB 594 · צפיות: 47
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה