מידע שימושי פורים בא, וכמו כולם אני צריכה רעיון:)

:)CHANI

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ניסיתי לחפש קצת באשכול של המשלוחי מנות רעיון,
אבל הרוב שם או לגננות/מורות..
או לבנות היסודי ומטה.
בקיצור, אשמח לרעיון חמוד קצר וקולע,
למשלוח מנות לבנות העשרה/התיכון...
בלי רעיונות קשים לביצוע :sneaky:

ו---רעיון למשלוח מנות חמוד להורים שיביע
את הערכה שלנו במשך כל השנה....

כל רעיון יתקבל בברכה!
פורים שמח:cool:

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בבנות תיכון מה שהכי משנה זה העיצוב האסתטי
אריזה מעניינת כלי יפה
פחות הרעיון
בכל אופן זה מה שראיתי אצל בנותי
אני אשתדל לשאול אותן אם הן זוכרות משנה שעברה ולחזור עם תשובות.
רעיון שנראה לי ראיתי אותו פה
ערכת קפה
ולכתוב ונהפוך הוא ערכה להכנת קפה הפוך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ננסה לחפש פה ועדיין כל רעיון יועיל..
ומה עם רעיונות להורים?
הכי חשוב ;)

5184

משתמש פעיל
איך קוראים לקרונפלקס על האש עם חמוציות?! בקיצור בתוך בקבוק קטן פלסטיק עם סרט
מהמם..
גם בקבוק קולה קטן וקליק זה חמוד
בקיצור הצלחות

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
ננסה לחפש פה ועדיין כל רעיון יועיל..
ומה עם רעיונות להורים?
הכי חשוב ;)
מתכננת לעשות להורים שלי השנה בעזרת השם :
לקנות ח' שוקולדים קטנים כאלו של עלית (שיש עליהם ברכות : מזל , הצלחה וכו')
להוריד את העטיפות ולמתג אותם בתכונות טובות של הוריי או על מה אני רוצה להודות להם ולשלב את זה בברכה...
להוסיף כמובן בקבוק יין טוב ואיכותי (אולי אמתג גם אותו? עוד לא חשבתי איך.... ;) )
והרי משלוח מנות קטן , חמוד אך מלא כוונה:D

חדשה 93

משתמש מקצוען
להוריד את העטיפות ולמתג אותם בתכונות טובות של הוריי או על מה אני רוצה להודות להם ולשלב את זה בברכה...
להוסיף כמובן בקבוק יין טוב ואיכותי (אולי אמתג גם אותו? עוד לא חשבתי איך.... ;) )
רעיון מהמם!
אם תוכלי בהמשך לשתף במיתוג, אשמח מאוד.

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
רעיון מהמם!!
הבעיה שעשינו כבר לפני שנתיים:rolleyes:
יש עוד מישהי/ו?

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
רעיון פצצה
אפשר להעתיק

דודקע

משתמש פעיל
אולי תעזרו לי גם? הילדים שלי מתחפשים לגבירים/עשירים אולי למשהי יש רעיון למשלוח מנות

glance

עיצוב. מיתוג. נראות.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
רעיונות בבקשה למשלוח מנות להורים משתי הצדדים...
מתנת הזוג הצעיר:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה