כללי פוסטר לחנות תכשיטים

מדפסת

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני סטודנטית לגרפיקה וקיבלתי פרוייקט לעצב חנות תכשיטים. אני צריכה פוסטר, כרזה אנא עיזרו לי בבקשה.
אני צריכה משפט מחץ. משהו מנקר עיניים.

גאולונת

משתמש מקצוען
מה את רוצה?
שאנחנו נכין לך?

או שנעזור לך להכין?

תשבי עם עצמך, תעשי סיעור מוחות איך את רוצה למתג את החנות, אח"כ תעצבי את הלוגו - ואז בעז"ה הכל יתחיל לזרום..
את מוזמנת להעלות לכאן את תהליך העבודה / התחלה ונשתדל לייעץ ולכוון אותך כמידת האפשר..

המון הצלחה!

מדפסת

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני צריכה משפט מחץ, כזה ש"יקפיץ לי את המכירות".

yaeli

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מבינה שאת מאד חדשה בתחום ומעוניינת להוכיח את כישורייך.
ראי נא, כאן אנשים שמחים לעזור ולייעץ מנסיונם האישי, ואפילו לתרום זמן יקר.
אולי גם יהיה מי שיזרוק לך משפט מחץ שידליק לך את הנורה.
אבל הייתי מציעה לך, לטובת הצלחתך האישית, ובמיוחד אם את עדיין תלמידה שצריכה להתקדם בכוחות עצמה, שלא לפתוח אשכול מסוג כזה של 'תתחילו לי את העבודה ואני אמשיך'. זה הפרוייקט שלך!!
איך תתרגלי לחשוב לבד?
אדרבא, תעייני במודעות, תעברי על פרסומות, תעשירי את עצמך בחומר קיים, ומובטח לך שהדמיון שלך יתרגל להיות פורה מעצמו.
אנחנו כאן בשביל לתת לך עזרה טכנית, חוות דעת, או תמונה שחסרה לך. הצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה