פונט חיצוני בפאנל הניהול של אנפולד

אידיש קינד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו ניסה להתקין פונט חיצוני (לא של גוגל, זה אני יודע) בפאנל הניהול של אנפולד?
אודה לכם מאוד.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

prince

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
השיטה הטובה ביותר להתקין פונט הוא להעתיק את הקבצים שלו לשרת הפיזי של האתר ולייבא דרך הCSS. כך ימנע תעבורה חיצונית נוספת לשרת חיצוני כדי לטעון את הפונט.

אידיש קינד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י prince;2500017:
השיטה הטובה ביותר להתקין פונט הוא להעתיק את הקבצים שלו לשרת הפיזי של האתר ולייבא דרך הCSS. כך ימנע תעבורה חיצונית נוספת לשרת חיצוני כדי לטעון את הפונט.

זה בדיוק מה שעשיתי, השאלה היא אם מישהו יוכל לתת לי את קוד הcss שייבא לי אותו אל פאנל הניהול.
בכל אופן תודה לעונים

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
תוסיפי בקובץ הפונקציות של התבנית או תבנית הבת (functions.php) את הקוד הבא,
וכמובן תשני את הנתיב (themes/my-site/admin.css) שיתאים לקובץ ולשם התבנית:

PHP:
// Add Admin CSS

function admin_enqueue() {
    wp_enqueue_style( 'custom_css', content_url() . '/themes/my-site/admin.css');
}
add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'admin_enqueue' );

אחר כך תיצרי את הקובץ admin.css. וכמובן אפשר לתת כל שם שרק תרצי, רק תזכרי להתאים בין שם הקובץ לבין כתובת URL.

קובץ הסטייל שנוצר, משפיע על תצוגת מערכת הניהול / לוח הבקרה, ותוכלי להטמיע שם פונטים ספציפיים ללוח הבקרה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;2501131:
תוסיפי בקובץ הפונקציות של התבנית או תבנית הבת (functions.php) את הקוד הבא,
וכמובן תשני את הנתיב (themes/my-site/admin.css) שיתאים לקובץ ולשם התבנית:

PHP:
// Add Admin CSS

function admin_enqueue() {
    wp_enqueue_style( 'custom_css', content_url() . '/themes/my-site/admin.css');
}
add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'admin_enqueue' );

אחר כך תיצרי את הקובץ admin.css. וכמובן אפשר לתת כל שם שרק תרצי, רק תזכרי להתאים בין שם הקובץ לבין כתובת URL.

קובץ הסטייל שנוצר, משפיע על תצוגת מערכת הניהול / לוח הבקרה, ותוכלי להטמיע שם פונטים ספציפיים ללוח הבקרה.

אני לא חושב שהוא רצה פונט עבור ממשק הניהול.
למיטב הבנתי, הוא שאל איך באמצעות פאנל הניהול של אנפולד הוא יכול להוסיף פונט לאתר.

אידיש קינד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ר' שיע, אם באמת הבנת כל כך טוב למה אני זקוק, פיתרון גם יש לכם?
אפשר גם בתשלום

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש תוסף שנקרא HIVE שמאפשר לכם להוסיף פונטים לאתר. למיטב ידיעתי, זה מאפשר גם לראות אותם אחר כך בפאנל הניהול אבל כבר כתבתי על זה. מניחה שלא ניסית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה