כללי פונטים חינמיים אך איכותיים בשפה הרוסית

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו מכיר מקום שבו אפשר למצוא פונטים - חינמיים לא בתשלום, לא שווה לי להשקיע בזה - ברוסית?

אתפשר על תוצרים המקבילים להפונטיה והעוקץ (ולא לפונטביט ומאסטרפונט), אמנם בעברית לא אעיז להשתמש בפונטים כאלו, אבל ברוסית לא ממש איכפת לי, בין כה הם לא מבינים בזה מהחיים שלהם.

ונמאס לי לחרבש את העבודות שלי עם טיימס-ניו-רומן-אברמוביץ'.

נואשתי מלחפש אצל רבינו גוגל, שמא מישהו מתעסק\התעסק בתחום? בתודה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצא לי להתעסק הרבה עם רוסית. ובדיוק שבוע שעבר נמאס לי גם מהפונטים הרגלים והורדתי למחשב פונטים ברוסית... אבל, הם הוצגו לי ברשימת הפונטים, אך כשניסתי להחיל את הפונט על הטקסט הוצגו לי ריבועים.
אולי אצלך זה כן ילך.

הורדתי מהאתר הזה:
http://www.dafont.com/theme.php?cat=501
אני ממש לא זוכרת איפה בדיוק מצאתי... חיטטתי וחיטטתי עד שגילתי....

אני מצרפת גם את הפונטים שהורדתי.
בהצלחה!!!
(אם תצליח איכשהו, אשמח להתעדכן... תודה!)

קבצים מצורפים

• פונט רוסי2.rar
    KB 16.1 · צפיות: 133

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נראה לי שהסיבה היא שהפונט הזה הוא לא במיפוי של פונט רוסי אלא של פונט אנגלי ולכן טקסט ברוסית לא יוצג נכון, אלא אם כן תעשי חפש והחלף של כל אות לאות האנגלית המקבילה לו

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אכן כן אברהם צדקו דבריך, ולכן אינו שימושי, אא"כ אערוך בתוכנה מה שלא אעשה כי אין שם מציאות גדולות

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;367238:
אלא אם כן תעשי חפש והחלף של כל אות לאות האנגלית המקבילה לו
לא הבנתי...
אפשר להרחיב קצת יותר?
תודה...

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האותיות הרוסיות לא נמצאות ברוסית באמת, אלא באנגלית.
אם תקחי מקלדת רוסית ותראי איפה כל אות ממוקמת ביחס לאנגלית, תוכלי לעשות חפש "האות הרוסית" והחלף ב"האות האנגלית המקבילה".

מה שכמובן דבילי ומסורבל עד בלתי אפשרי ביותר

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אויש... עכשיו הבנתי...
תודה על ההסבר!
איך מתגברים על הנ"ל?
הצלחת למצוא פונט ברוסית שמסתדר עם הרוסית באמת ולא בכאילו???
(יש משהו בעולם שמסתדר איתה בכלל????;))

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מחפש, אבל אני לא מוצא משהו איכותי, לכן פירסמתי כאן מודעה.

אגב, אני לוקח עכשיו שיעורי רוסית, זו שפה מטומטמת ומגעילה להחריד, אי אפשר ממש להסתדר איתה

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איזוטופ;367305:
אגב, אני לוקח עכשיו שיעורי רוסית, זו שפה מטומטמת ומגעילה להחריד
כן כן, זה פסדר, כל הנכנס בשערי הפורום כבר יודע דעתך עליה, הלא היא מפורסמת בכותרת שער בת רבים... :p
וברוכים הבאים לבאג של ההכפלות. טוענים ששורש העניין נעוץ בכתיבת ההודעה דרך חלונית ההודעה המהירה. לא ניסיתי כי לא התנסיתי.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י שיר770;367304:
אויש... עכשיו הבנתי...
תודה על ההסבר!
איך מתגברים על הנ"ל?
הצלחת למצוא פונט ברוסית שמסתדר עם הרוסית באמת ולא בכאילו???
(יש משהו בעולם שמסתדר איתה בכלל????;))

תיאורטית אני יכול לסדר את זה, אבל אין לי זמן כרגע...

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לאחרונה גם אני שייך למשפחת 'אמא-רוסיה' אז מצאתי מספר פונטים מתאימים.
ה'מולוט' למשל, יכול להתאים לאגס של פונטביט, במשקל העבה.

ואכן, זו שפה מעצבנת לחלוטין, החשש הגדול הוא שאתה לומד את השפה, וכשתגיע לארה"ב תקרא למשל לP, כמו R, וכן ל H תקרא N.....:cool:

קבצים מצורפים

• capitalist.zip
    KB 14.2 · צפיות: 97
  • kremlin_chairman.zip
    KB 12 · צפיות: 72
  • kremlin_duma.zip
    KB 13.5 · צפיות: 79
  • kyrilla.zip
    KB 29.3 · צפיות: 87
  • molot.zip
    KB 7.5 · צפיות: 101

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!
אין לי זמן כרגע לנסות אם זה אמתי או "רוסי אנגלי"... (אצלך זה עובד טוב?)
מה שכן ממבט ראשון- רק השני והשלישי גפנים רוסיים עם כל האותיות המוזרות שלהם. בכל השאר אין את כל האותיות המוזרות האלו... ז"א אלו פונט אנגלי אמתי. (תתקנו אותי אם אני טועה...)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בדיוק הפוך
מה שאת רואה ממבט ראשון כאותיות רוסיות - זה אומר שזה פונט אנגלי שמולבשות עליו אותיות רוסיות
ומה שאת רואה כאותיות אנגליות זה מכיון שהמחשב שלך לא מוגדר כרוסית אלא כאנגלית ועברית ולכן מכיון שרוסית איננה ברירת המחדל - המחשב מזהה בפונט את האותיות האנגליות (אם ישנן) ומציג אותן, או שמציג אותיות אנגליות רגילות (אם אין בפונט)

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י שיר770;367448:
תודה רבה!
אין לי זמן כרגע לנסות אם זה אמתי או "רוסי אנגלי"... (אצלך זה עובד טוב?)
מה שכן ממבט ראשון- רק השני והשלישי גפנים רוסיים עם כל האותיות המוזרות שלהם. בכל השאר אין את כל האותיות המוזרות האלו... ז"א אלו פונט אנגלי אמתי. (תתקנו אותי אם אני טועה...)

לפחות חלקם עבדו אצלי מעולה. (כמו המולוט שהזכרתי)
בהמשך אני יעלה בעז"ה עוד מספר גופנים שהשתמשתי בהם בחג הפורים האחרון.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
וואלה תודה, ידידנו,

האמת שזה יותר בשביל ההרגשה הטובה שלי, הנובגורודים לא ממש מבחינים בין ימינם לשמאלם

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
וואלה תודה, ידידנו,

האמת שזה יותר בשביל ההרגשה הטובה שלי, הנובגורודים לא ממש מבחינים בין ימינם לשמאלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה