פולקסווגן - כמה אומץ

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מדהים!
הקמפיין של פולקסוואגן שובר שיאים באומץ לב ובאימון העצמי של החברה במותג החזק שלה.
ולמי שעדיין לא נחשף לקמפיין נספר: בימים האחרונים הוצפו שלטי החוצות במסע טיזינג ובו משפטים כמו: "כמו טוראג רק לא מכוער", "כמו טוראג רק סוחב בעליה" ועוד כמה בסגנון, כמובן שכל אחד חושב לעצמו מי החצוף שמעז ללכלך ככה, ועוד על מותג נחשב כ"כ כמו הטוראג.
אתמול יצא קמפיין ההמשך ובו פרסומת של פולקסווגן עצמם לג'יפ חדש וקטן בשם טיאגון תחת הסלוגן "אח קטן עם שגעון גדלות".
רק מי שמאמין בחוזקו של המותג המוביל שלו יעיז לעשות קמפיין מופרע שכזה, ועל כך אני מוריד בפניהם ובעיקר בפני משרד הפרסום שהצליח לשכנע אותם ללכת על זה את כובעי (התרבוש האדום מפורים).

בונפיס

משתמש צעיר
אחלה קמפיין!
ואכן את החוצפה והתעוזה ניתן לבצע רק כאשר המותג הינו חזק מספיק בכדי לא לסבול מ"ליכלוך" על המותג הקודם שלו.

tali25

משתמש צעיר
לי הציק שהם כתבו טוארג. ולא טוראג.
לכן לא הייתי סגורה בהתחלה שהם מתכוונים לטוראג.
חוץ מזה שמי יעיז ללכלך על הקינג החדש של הכביש???
אבל הם באמת הפתיעו והצליחו למשוך תשומת לב רבה.
(זה לא הדיון היחיד על הפרסומת הזאת...)

koShir

משתמש צעיר
"כנראה";)
שאם אני לא יודעת מה זה טוארג, סימן שאני לא קהל היעד של vw , ולא אכפת להם שאני לא יודעת.
אדרבה, זה יכול ליצור סנוביות מסוימת; שהם בכלל לא פונים ל"עמך" .שהרי בן כפר לא מתאוה לבת מלך.... וכו'.
אבל, תעשו לי טובה, אני משתגעת מסקרנות, תגלו לי מה זה טוארג!!!!

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י tali25;90208:
לי הציק שהם כתבו טוארג. ולא טוראג.
לכן לא הייתי סגורה בהתחלה שהם מתכוונים לטוראג.
חוץ מזה שמי יעיז ללכלך על הקינג החדש של הכביש???
אבל הם באמת הפתיעו והצליחו למשוך תשומת לב רבה.
(זה לא הדיון היחיד על הפרסומת הזאת...)

אולי הם צדקו שכשתבו 'טוארג'.
עשיתי חיפוש בשם 'טוראג' והוא שואל אותי אם אני מתכוון ל'טוארג', אבל גם טוארג וגם טוראג, מתאים בחיפוש.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טוארג היא מכונית אקסטרה-לארג': 192 ס"מ רוחב, 170 ס"מ גובה. מי שיעמוד מאחוריה בפקק לא יראה את המשך הכביש, אולי אפילו לא את אור השמש. אבל למרות הגודל, טוארג, מבפנים, איננה מכונית מרווחת במיוחד. היא יכולה לשנע חמישה נוסעים ולא שבעה. וגם השלושה שמאחור ייאלצו להצטופף.
מתברר שהעם לא טועה. טוארג היא מכונית בעלת יכולת מרשימה בכביש (עדיפה במידה משמעותית על טויוטה לנדקרוזר, מיצובישי פאג'רו וניסאן פאתפיינדר) ויכולת מפתיעה בשטח (עדיפה על ב-מ-וו X5, וולבו XC90. את מרצדס ML החדשה עוד לא בחנו). הסמל העממי כביכול של פולקסווגן מצליח לרכך קצת את הבומבסטיות של הז'אנר וגם התדמית שדבקה במכונית יוצאת נשכרת. טוארג, למרות ההגה האילם, היא מכונית מוצלחת.

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה הזכיר את הקמפיין של נובלס "לא רוצה לא צריך", שלא רק שבזה הם מבדילים את עצמם מכל האחרים אלא גם מכניסים בך הרגשת פספוס.
וגם לזה היו צריכם הרבה אומץ

LMNT

משתמש פעיל
בין היתר, במהלך מסע הטיזינג הם פרסמו שמי שפרסם את המודעות האלו יתבע על ידם...

ואגב, טוארג, זה השם שלו..

ברמת הרעיון קמפיין חמוד, ויפה שהצליחו לשכנע את הלקוח. אני אהבתי במיוחד את העיצוב של הטיזרים שנראה לא מושקע כאילו מישהו במכוון מנסה ללכלך את הג'יפ הטוב ביותר בקטגוריה.

ובאמת, זה היה די מצחיק לראות טיזר - כמו טארג רק סוחב בעליה, כשטוארג נחשב בקטגוריה שלו כמספר אחת.

צמח רב שנתי

משתמש חדש
באיזשהו מקום ייתכן

שזו בעצם פסיכולוגיה הפוכה.
חסיד העלה דוגמא מהקמפיין של נובלס הזכור לטוב "לא רוצה לא צריך".
מאוד ממחיש את מה שעומד מאחורי הפרסומת של פולקסווגן.
לפעמים מישהו מוכר את האוטו וכותב על הדף הדבוק לשמשה האחורית באותיות קידוש חמה "למבינים בלבד". על פניו נראה שהוא מצמצם את הטלפונים למינימום אבל זהו שלא. כולם רוצים להיות ה"מבינים בלבד".. ומתקשרים.
נובלס, כולם ראו את הקמפיין הזה וחשבו: "מה הסנוב הזה? נבדוק אחת נראה אם הוא מוצדק.."
בקיצור יכול להיות שפולקסווגן גם עושים פה קצת קידום מהצד לטוארג. בכל זאת הטיגואן הוא "אח קטן".

ניסיתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה