פוטושופ| פרויקט גמר ברמה חובבנית

Graphic

משתמש צעיר
הכותרת נראית נורא, נכון?

מה לעשות, זה המצב:

באחד המקומות בו אני מלמדת, ציבור תלמידותי הוא נשים, שחלקן (בהחלט לא כולן) חסרות כל ידע נוסף בגרפיקה ובעיצוב. הן נרשמו לקורס פוטושופ כל אחת מסיבותיה, ואני - תפקידי להעביר את החומר בצורה ברורה, מעניינת, ומקיפה ככל הניתן.

בכל שנה מחדש אני מתלבטת: איזה תרגיל לתת כעבודת גמר, שאינו דורש מי-יודע-מה ידע עיצובי?

כבר עיצבנו כריכה לספר בישול, גלויות תיירות, כרטיסי ברכה משפחתיים, תווית למשקה ועוד.

אני מחפשת משהו חדש.

אודה לכם על רעיונות נוספים.

eshkolit

משתמש רשום
אולי לוח לעד הכוונה לוח ימי הולדת

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
למה לא לחזור פעמיים על תרגיל שעשית? אם אני מבינה נכון, הקבוצות הן לא אותן קבוצות כל פעם?

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י א-ירושלמית;247419:
למה לא לחזור פעמיים על תרגיל שעשית? אם אני מבינה נכון, הקבוצות הן לא אותן קבוצות כל פעם?

כן, אבל המורה היא אותה מורה...;)

כוונתי היא, שגם אני זקוקה לגיוון, לא?
וחוץ מזה, תמיד יש לי הרגשה שיכולנו לעשות משהו אחר טוב יותר...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יו, וזה הכי מתסכל... אולי תנסי לעשות איתן אלבומי תמונות- עיבודים לתמונות פשוטות ושדרוג שלהם?

ועוד רעיונות: כריכה למחברות, עטיפות של דיסקים- מספיק צד אחד בלבד (בהנחה שישימו אותם בסוף באריזת דיסקים דקיקה ולא בקופסה), עטיפה ל2-3 סוגי ספרים מתחומים שונים בעלי שם זהה, ואשתדל לחשוב הלאה.

(ציפורות לילה שכמונו... :))

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
- מגנט למקרר עם תזכורות לשבת
- משפטים נחמדים או תמונות של המשפחה למגנט למקרר או למחזיק מפתחות וכד'
- סט מדבקות לאוסף - לקיץ
- מדבקה לשקית לגיל 3, 5 וכד'
- סט דפי פנקס: דמות שכל פעם ילבישו לה משהו: כובע, שרשרת, משקפיים וכד'

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אלבום דיגיטלי?

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י ישראלה;247614:
- מגנט למקרר עם תזכורות לשבת
- משפטים נחמדים או תמונות של המשפחה למגנט למקרר או למחזיק מפתחות וכד'
- סט מדבקות לאוסף - לקיץ
- מדבקה לשקית לגיל 3, 5 וכד'
- סט דפי פנקס: דמות שכל פעם ילבישו לה משהו: כובע, שרשרת, משקפיים וכד'

נתת לי רעיונות מצוינים לעבודת גמר לקורס אילוסטרייטור!

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
למה סט מגנטים קטנים של תמונות ילדי המשפחה (עיבוד תמונה, בחירה, רקע זהה וכד') עם מסגרת 'פוטושופית' או מגנט אחד מעוצב שיודפס על נייר פוטו עם למינציה ומאחוריו חתיכת מגנט לא מתאים לך לפוטושופ?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עשיתי, בתור תלמידה, תרגיל של עטיפת שוקולד לפורים: שוקולד שוויצרי, זה עם התמונות- שילבנו בו בני משפחה, חברות, וכו', והרכבנו עליו טקסט. מקסים לסיכום קורס פוטושופ.

שרי

משתמש רשום
גם אני עם תלמידות מאותו סגנון. חשבתי כפרויקט סיום ל"מתג" חברה, נשמע גרנדיוזי, לא? בקיצור בוחרים נושא/ חנות/ חברה - ביחד עם הקבוצה נחליט. ואז הן צריכות ליצור סט: עטיפה לדיסק, שקית, כריכה לספר, כרטיס ביקור, פרסומת וכו' כיד הדמיון הטובה... עם אפשרות לבחירת חלק מן הפריטים. כמובן מבלי להתעכב על לוגו מחוסר ידע בתוכנות וקטוריות.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה פתאום. ממש לא פוטושופי . וגם לא מומלץ לקבוצות בכזו רמה כי זה יצא נורא.

לכי לדעתי כן על הכיוון של אלבום דיגיטלי. מעודן. כלומר אספר לך מה עשיתי בדיוק עכשיו:
הבנות צריכות לבחור נושא. מצידי פשוט כמו חתונה. ילדים. או יותר מיוחד- פרקי שירה. ברכי נפשי.
ופשוט לעשות לכל תמונה עיבודים מעיבודים שונים.
זו עבודה שמתאימה לכל רמה. גם אחת ברמה 0 תצא מרוצה מעצמה. וואי, איך התמונה הפכה כולה לגווני הכחול. מדהים, לא?
והבעל יחמיא וכולם יצאו עם טעם טוב.

וגם אלו בעלות הרמה והידע יכולות להנפיק תוצאות עוצרות נשימה.

כלומר המיוחד בפרויקט זה, הוא יכולתו להתאים עצמו לכל תלמידה בכל רמה.
מנסיון של כמה שנים, לכי על זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה