פודקאסטים בנושאים שונים

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 92.2 · צפיות: 186
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 32.8 · צפיות: 178
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 30.1 · צפיות: 178

SUS 11

משתמש פעיל
ניתן לדפדף בין הנושאים
ולהאזין
מזמן חשבתי שזה היה לתועלת אם יהיה אשכול של שיעורים יפים בקול הלשון
יש שם כזה ים שיעורים סכנת טביעה,
כשיש המלצה נגשים ספציפית לשיעור ואפשר להוודע לשיעורים יפים,
[אל תכבד אותי פתיחה, :LOL:]

rv

משתמש רשום
אני ממש אשמח לקבל פודקאסטים בנושאי לימודי מקצוע, נשות מקצוע בתחומים שונים
אם יש למשהו אשמח מאוד!

1525

משתמש חדש
אני מחפש להוריד את הפודקאסט זכרון משה של משה וויסברג ויצו פלדמן מתוך אתר בחדרי חרדים

efrarush

משתמש מקצוען
אני מחפש להוריד את הפודקאסט זכרון משה של משה וויסברג ויצו פלדמן מתוך אתר בחדרי חרדים
לחובבי הנייעס החרדי (ולא רק להם...), מומלץ לשמוע את "זכרון משה".
אחד הדברים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היו כבר 4 פרקים, כל פעם מחדש הצטערתי שנגמר.
כל שבוע ביום חמישי עולה פרק חדש.

מיכלע

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לחובבי הנייעס החרדי (ולא רק להם...), מומלץ לשמוע את "זכרון משה".
אחד הדברים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היו כבר 4 פרקים, כל פעם מחדש הצטערתי שנגמר.
כל שבוע ביום חמישי עולה פרק חדש.
יש 'קו' שאפשר להאזין לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה