דרוש מידע 'פג תוקף הסשן' - מה זה אומר?

צוציקית:-)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הסתדר עם סמס. אגב לכל האדיבים והנדיבים שהולכים עכשיו לקבל הודעות סמס לכל העולם
יש מגבלה של כמות מיילים שגוגל נותנת אפשרות לאמת על מספר טלפון אחד.
סתומרת שאם עזרתם לחמש אנשים לפתוח את המייל וגם והמייל שלכם נחסם גם לא תוכלו לאמת אותו עם המספר שלכם.
סתם שימו לב......

סטודיו ARROW

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הלוואי וסמס היה עובד! ניסיתי סמס ל5 אנשים+למספר וירטואלי אחד שלי, ולא עובד! לא עובד!!!!!!

סטודיו ARROW

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
משהו מוזר קורה שם
עכשיו הצליח לי עם סמס הודו לה'
עכשיו מחכה לפתרון מהמייל השני

סטודיו ARROW

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
במייל השני גם לי שום מספר לא עובד
תעלומה של דבר
חושבת שאנסה אחרי שבת שוב
וה' יעזור

א.כ.מ.ל.

משתמש חדש
אפילו שאני עשוה שכחתי סיסמא ומאמת עם כתובת מייל זה נותן לי שוב שליחה למספר טלפון
ושום דבר לא עוזר..

א.כ.מ.ל.

משתמש חדש
תודה על העזרה ....
יש לי טאבלט של נטפרי אבל במקום העבודה , כלומר לא אצלי כעת ..
את התוכנה ששלחת אפשר לשים גם על מחשב ?

דמוקרטיה

משתמש צעיר
כן אפשר
לזה זה מיועד
לדמות מערכת אנדרואיד על המחשב
דרך אגב תמיד כדאי להמתין הרבה בין נסיון לנסיון
וככלל לא לעשות שום ניסיון שגוי
(עכשיו שחררתי מייל שנתקע לי כנ"ל ובלי אנדרואיד [עם סמס])

א.כ.מ.ל.

משתמש חדש
אני באמצע להתקין ,
מה אני צריכה לעשות לאחר ההתקנה כדי להיכנס למייל ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה