דרוש מידע 'פג תוקף הסשן' - מה זה אומר?

סטודיו ARROW

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הבנתי עכשיו שזה קרה הבוקר לעוד אנשים, ודווקא הצליחו להיכנס עם סיסמא בהודעה קולית (והייתה אחת שניסתה והצליחה גם דרך SMS)

מזל אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם לי...
התכתבתי עם נציג וניסיתי הרבה לשחזר (ע"פ מה שהציע לי)
ואמר לי שההצעה האחרונה שלו זה לחכות בין 24 שעות לכמה ימים,
ואם לא יעבוד אז לפתוח חשבון חדש...:mad:

סטודיו ARROW

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חפרתי על כל מיני פורומים
כל אחד כותב ששום דבר לא עבד לו, עד שמשהו אחד כן עבד לו 'פתאום'
לדעתי סתם תקלה שלהם שמסתדרת לפי מצב רוח

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קרה לי היום בכתובת מייל חדשה שפתחתי לפני כחודש.
לאחר נסיונות שונים החלטתי לפתוח מייל חדש אישרתי שיחזור דרך כתובת מייל ולאחר שעה כשניסיתי להכנס למייל זה קורה לי שוב. אימות רק דרך טלפון כשלמעשה זה לא קולט את המספר/ים ולא מסכים לשחזר את החשבון.

סטודיו ARROW

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מעצבן :|
הבנתי שדרך מחשב שהוא לא נטפרי אפשר להצליח
ניסיתי וזה נכשל עקב נסיונות רבים מידי לשחזור
אבל כנראה שאם אנסה מאוחר יותר זה יסתדר
נסו גם...

מזל אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ב"ה עכשיו הצלחתי!!
עם קוד בSMS למספר של אחותי.
לא נתן לי למספרים שלי ושל בעלי.
הכל עם הרבה תפילות...
בהצלחה לכולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה