פארק חדש ויפהפה - מישהו מכיר אותו?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י פשוט;2067240:
בקר, איך לא באת אלי? זה לי הבית שלי......;);););)

:D;);)
חחח
כמו שהייתי נראית, לא הייתי רוצה שאף אחד יראה אותי......
חוצמיזה שמיהרתי הביתה כי הייתי צריכה לבשל לליל הסדר ולשבת/חג....

אבל אני מגיעה לשם די הרבה.....אז אולי יום אחד....[יום חמישי אחרי פסח....מתאים לך???? חחח, תרשמי ביומן].

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פקאן;2067245:
אפשר גם תה? (לא שותה קפה בפסח :eek:)
יש דרך סבירה להגיע בתח"צ ממרכז העיר?

תהנה מהתה. כל קו שעוצר בהדסה מגיע לשם למיטב ידיעתי. צריכים לבדוק באתר של אגש כדי לוודא מה עובר שם. הכי טוב זה להגיע לבית וגן ברכבת הקלה ומשם 27 להדסה ולרדת בדרך.

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקום מקסים!!
יש תאורה בלילה
יש חצץ גרוס, כך שניתן לשחק בו עם כלי חול ומצד שני הוא נורא מלכלך:rolleyes: קחו בחשבון!!!!

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חיה12;2067398:
מקום מקסים!!
יש תאורה בלילה
יש חצץ גרוס, כך שניתן לשחק בו עם כלי חול ומצד שני הוא נורא מלכלך:rolleyes: קחו בחשבון!!!!

באיזה פארק הייתם?

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הופיע שם הפארק (גם לא בGPS).
אם את מגיעה מכיוון בית וגן, בצומת אורה פונה שמאלה, ממשיכה ישר עד שרואים את הגינה.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חיה12;2067446:
לא הופיע שם הפארק (גם לא בGPS).
אם את מגיעה מכיוון בית וגן, בצומת אורה פונה שמאלה, ממשיכה ישר עד שרואים את הגינה.

היית באחד מאלה?
1. רחוב מקסיקו בפינה ממש בכניסה לשכונה-משהו חדש עם חבלים -נראה טוב עוד לא ההיתי שם
2. הפארק המדובר ברחוב דהומי-חדש ואטרקטיבי
3. יש פארק נוסף ברחוב מקסיקו למעלה נקרא גן מקסיקו ג"כ חוויה מענינת לילדים.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
האם בפארק ברחוב דהומי יש מקום לעשות מנגל?
אני מבינה שיש תאורה בלילה, יש גם כלבים?

פסח שמח וכשר
יעל

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי;2067490:
היית באחד מאלה?
1. רחוב מקסיקו בפינה ממש בכניסה לשכונה-משהו חדש עם חבלים -נראה טוב עוד לא ההיתי שם
2. הפארק המדובר ברחוב דהומי-חדש ואטרקטיבי
3. יש פארק נוסף ברחוב מקסיקו למעלה נקרא גן מקסיקו ג"כ חוויה מענינת לילדים.

אני לא יודעת באיזה רחוב, הפארק מכיל גם מתקן חבלים נחמד.

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש כלבים, אבל עם רצועה.
לא יודעת אם יש מקום לעשות מנגל

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פקאן;2067245:
אפשר גם תה? (לא שותה קפה בפסח :eek:)
יש דרך סבירה להגיע בתח"צ ממרכז העיר?

אפשר תה או מיץ טבעי...;)
קו 20 מהר הרצל עד המקום!

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י hbecker;2067198:
נסעתי בכביש הזה ביום שישי האחרון מכיוון הדסה ע"כ לכיוון אחורי הגן חיות לכביש בגין.
מצד שמאל [כשבאים מהדסה] יש שטח מתקנים מדהים! [כך לפחות היה נראה לי...] ואיך לא, ביום שישי בשעה 11:30 בצהריים היה מפוצץ בחרדים.
נראה לי ממש שווה.

לא מכירה את ירושלים בכלל, וזו הולכת להיות התוכנית שלנו להיום, אם תצליחו להדריך אותי נכון..:)
אפשר להגיע לשם בנסיעה ברכבת בני ברק או תל אביב? איפה לרדת? במלחה? בגן החיות? ואיך הולכים משם ברגל, או באיזה קו?
יש שם אגם מים?

ועוד - שונאת שמש! מתי מתחיל להיות קצת יותר נעים אבל לא חשוך, ושנוכל להיות שם מספיק זמן כדי לא לבזבז את היום על נסיעות וביקור בזק בפארק?
נניח - אחרי השעה 4 אפשר לשהות שם בכיף או שעדיין נצרבים בשמש?
כמה סימני שאלה :confused:

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י לב הענין;2067828:
לא מכירה את ירושלים בכלל, וזו הולכת להיות התוכנית שלנו להיום, אם תצליחו להדריך אותי נכון..:)
אפשר להגיע לשם בנסיעה ברכבת בני ברק או תל אביב? איפה לרדת? במלחה? בגן החיות? ואיך הולכים משם ברגל, או באיזה קו?
יש שם אגם מים?

ועוד - שונאת שמש! מתי מתחיל להיות קצת יותר נעים אבל לא חשוך, ושנוכל להיות שם מספיק זמן כדי לא לבזבז את היום על נסיעות וביקור בזק בפארק?

בד"כ בשעה 4 השמש מתחילה לרדת.
בשעה 5 כבר די נעים.
היום זה אמור להיות שונה.
למרות שזה ירושלים, עדין יהיה חם, והטמפ' לא הולכת לרדת כל כך לקראת הערב.
בשעה 6:00 יהיה 29 מעלות. שזה עדין חם ולא נעים.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איפה לרדת בקו 20?
המתקנים שם כבר בשימוש?

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י hbecker;2067198:
נסעתי בכביש הזה ביום שישי האחרון מכיוון הדסה ע"כ לכיוון אחורי הגן חיות לכביש בגין.
מצד שמאל [כשבאים מהדסה] יש שטח מתקנים מדהים! [כך לפחות היה נראה לי...] ואיך לא, ביום שישי בשעה 11:30 בצהריים היה מפוצץ בחרדים.
נראה לי ממש שווה.

יש שם אגם מים?

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י לב הענין;2067838:
יש שם אגם מים?

:confused:

השאלה נכתבה פעמיים, אבל ממילא יש לי עוד מלא שאלות.
מישהו יודע איך מגיעים לפארק (מה שמו?) ברכבת? איפה לרדת? במלחה? בגן החיות? ואיך הולכים משם ברגל, או באיזה קו?
יש שם אגם מים?

תודה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את מגיעה ברכבת. הפארק הזה הוא לא בכיוון, יש לך בתחנת רכבת של גן החיות פארק חדש ויפה מאוד. לדעתי עדיף לך להגיע לשם, במקום לקחת עוד אוטובוסים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה