דרוש מידע פאנית פראדי פרידמן מאלעד

שמש!

משתמש מקצוען
היא מהממת
והפאות שלה עוד יותר
באמת!

אני אישית לא קניתי אצלה פאה
אבל היא הפאנית הקבועה שלי
אני רואה את הפאות שלה, הלקוחות מרוצות
היא ישרה ומקצועית
ואפשר לסמוך עליה

963SHIRA

משתמש פעיל
אני קניתי ממנה 2 פאות
לפני שהתחילה לייצר בעצמה
הייתי מרוצה מאוד מהשירות והאחריות שנתנה על הפאות
וכמובן מסרקת רק אצלה

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לא קניתי אצלה פאה!
הייתי באלעד בסבב לחימה האחרון והיא סירקה לי את הפאה בצורה מושלמת.

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי חברה כלה שעכשיו קנתה ממנה 2 פאות יצור שלה
אני יודעת שהיא מאוד מאוד מרוצה וגם יצא לי לראות את אחת מהן
הפאה שראיתי עלתה קרוב ל11,000
מה את רוצה לדעת בדיוק?
חברה שלי כרגע בעבודה אבל אוכל לברר לך איתה אחרי צהריים

פקטה

משתמש חדש
קניתי אצלה פאה בשנה האחרונה
מרוצה ממנה ברמות
קבלתי מליוני מחמאות
יחס אישי , סבלנות, זמינות , נעימות .
ממליצה מאד!

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קניתי אצלה פאה של ריקי כהן ומרוצה מאד מהאמינות והשירות שלה (ומקבלת על הפאה מיליון מחמאות)
לפני שבחרתי פאה היא הציעה לי פאה שלה- שיער מהמםםםם. לא רציתי בגלל המחיר, אבל נראה איכותי וטוב.
ועוד משהו- אין כמוה אלופה בהתאמת פאה למבנה פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה