פאות יהודית נוריאל / customade

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
לאחרונה אני רואה פרסומות של 2 יצרניות פאות שטוענות שהן זולות ממחירי השוק באלפי שקלים.
יהודית נוריאל ברמות ("לשלם 10,000 ש"ח על פאה? זה פשע!!!") וcusomade בגב"ש ("פאה יוקרתית במחיר של יצרנית!")
הפרסומות נראות מבטיחות והמחיר משכנע, אבל עוד לא ראיתי שום פאה שנקנתה אצל אחת מהן.
אשמח לשמוע ממי שהתנסתה / ראתה פאות שלהן, כל חוות דעת שהיא.
תודה!

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם את רוצה בבני ברק יש לי משהי טובה וזולה

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה.
יש לה עכשיו מכירה בירושלים.
מישהי התנסתה? הפאות שלה איכותיות?

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מקפיצה.
יש לה עכשיו מכירה בירושלים.
מישהי התנסתה? הפאות שלה איכותיות?
אחותי קנתה ממנה עכשיו פאה, הפאות מאד איכותיות, כולם ייבוש טבעי, לא כ"כ רואה הבדל בין הפאה שלה לפאה שלי ששווה באזור ה-9000 ש"ח. עדיין לא ראיתי אותה ממש גמורה אבל באתי איתה למדידות והפאות היו נראות מצויינות.
שאלתי אותה איך היא מסבירה את הפערי מחירים, היא הרי לא תפסיד כ"כ הרבה אם זה באמת אותה איכות? אז היא אמרה לי שפשוט אין לה הפסדים על פרסומות ועל סלון ועל עובדות, היא עובדת בבית, מפרסמת ברשימת תפוצה ולא משקיעה מעבר לפאות.
היא טענה שפאניות רגילות מרויחות על כל פאה לא פחות מ: 3000-4000 ש"ח כדי לכסות את עצמם על כל התיקונים והיא לוקחת רווח הרבה יותר קטן (משהו כמו 2500 ש"ח) וגם נותנת פחות זמן לאחריות.
(וגם, יש לי דודה פאנית שקונה ממנה לכל הבנות שלה ומאד המליצה)
בהצלחה לכולם!

Rochit

משתמש מקצוען
אני קניתי ממנה (יהודית) לפני כמעט 4 שנים (נראה לי די כשהתחילה), אני מרוצה ועדיין לובשת את הפה 7 ימים בשבוע. מי שרוצה פרטים בהרחבה שתפנה באישי.

Rochit

משתמש מקצוען
אוסיף עוד דבר, לגבי cusomade אני הלכתי לראות ומאוד פחדתי מהסיפור, אצל יהודית יש לך פאות מוכנות לראות. שם זה לבחור קוקיות ולקוות לטוב.

yaelc

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני קניתי ממנה (יהודית) לפני כמעט 4 שנים (נראה לי די כשהתחילה), אני מרוצה ועדיין לובשת את הפה 7 ימים בשבוע. מי שרוצה פרטים בהרחבה שתפנה באישי.
אשמח לקבל מספר טלפון של יהודית נוריאל
לגבי הכשרות של הפאות יש לך מושג ?

caya

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
אז אולי בכל זאת תכתבי כאן את המספר טלפון של יהודית נוריאל? אין אותה בגוגל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה