דרוש מידע פאות ושמלות כלה דרך פרקטי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה זה פרקטי
זו חנות שיש בה סלוני פאות של כמה פאניות ?
או שהם נותנים קופנים לפאניות ?
זה באמת יותר זול שם בכל המחלקות ?
פרקטי זה חנות שמיועדת לחתנים וכלות ובני משפחותיהם. הרכישה שם זה רק למי שיש כרטיס שלהם שמחולק לרוב מטעם הסמינרים/ישיבות לחתנים וכלות.
מבחינת מחירים לאו דווקא שהכל שם יותר זול מחנויות אחרות, זה פשוט נוח שהכל מרוכז במקום אחד.
בפאות יש להם במקום פאות בתמוגה של כמה פאניות ויש להם גם איזה הסדר עם פאניות מסויימות שאת יכולה לתפור אצלהם פאה בהזמנה אישית עם איזה סכום הנחה מהמחיר מחירון שלהם.
אותו דבר יש להם גם במחלקות של זמר/צלם וכדו.

גיטל.

משתמש פעיל
מה זה פרקטי
פרקטי זה חנות בכנפי נשרים אשר מיועדת לחתנים וכלות ובני משפחותיהם ויש בה את כל צרכי החתונה מנדוניה ריהוט איפור ביגוד ומוצרי חשמל תכשיטים ומתנות לכלה חתן - יש הכל במקום
לספקים חיצוניים - איפור תסרוקת צלם פאה כו....
או שהם נותנים קופנים לפאניות ?

את משלמת אצלם במחיר מוזל ואז הולכת לפאנית להתאמה ובחירת הפאה

מקפיצה...
אשמח לשמוע ממי שעשתה פאה בזמן האחרון אצל דבורי הלפרין האם היא מרוצה ממנה
אני עשיתי אצל דבורי לפני שנה וקצת ובזמנו הייתי מרוצה והמלצתי
כיום לאחר שרואה כמה שעשו אצלה ממליצה לחשוב פעמיים לפני שהולכים אליה
בגלל שהיא נהייתה מוכרת השיער פחות איכותי אין שירות כמעט וזמינות לתיקונים אינה מיידית

RSR

משתמש פעיל
האם האחריות של שנה מתחילה אמז שאני לובשת את הפאה,
קרי ממית שנאי מתחתנת או ממתי שנאי מקבלת את זה אלי?
תדוה רבה

קפוצ'וני

משתמש פעיל
הבנתי שפרקטי פתוח בין ימים א עד ד לקהל הרחב
השאלה אם גם פאות כולן יכולות לקנות שם או שהפאות זה רק לכלות?

ועוד שאלה, מישהי יודעת איזה פאניות יש שם ובאיזה הכשרים הפאות שלהן?

דעת אחרת

משתמש חדש
אני עשיתי אצל חני ברוורמן בבני ברק- דרך פרקטי,
הפאות שמוכרת נקראות
"פאות אילה"
קניתי 2
אחת לפני שנתיים ואחת לפני שנה
שתיהן מהממות והשירות שלה נפלא,
כמובן שנה אחריות ועל אחת מהן נתנה לי גם כעבור שנה
רק צריך לשים לב לפתיחות מלמעלה של הפאה בשתיהן בסוף הלכתי לאילה בעצמה שתסדר לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה