מידע שימושי פאה של חיה שטינברגר

לוליין

משתמש רשום
אשמח לקבל המלצות / דיס המלצות באישי על חיה שטינברגר מבחינת טיב השיער (מדובר בפאה בלונדינית) שירות ואחריות.
תודה

שימו פס-טה

משתמש פעיל
אמא שלי קנתה פאה חום שטני אצל חיה והיא מאוד מרוצה!
שיער טוב בריא.
לגבי בלונדיני אין לי מושג
מקווה שעזרתי

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה פאות בהירות שלה, מקסימות!!!
שרות טוב, כמובן ששער בלונד זה תוספת במחיר, אבל נראה לי אצל כולם כך.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חמותי ו2 שכנות רכשו אצלה פאה בלונדינית מרוצות מאוד!
שיער מושלם ופאות מהממות!
שירות ויחס אדיב.
שכנה אחת לא אהבה את המראה של הפאה חודשיים אחרי הקנייה, החליפה לה לפאה חדשה לגמרי, כמובן ללא תוספת מחיר.

כנות

משתמש צעיר
לי יש פאה בלונדינית של חיה שטינברגר ואני מרוצה מאד. מהשיער, מהאחריות... ממליצה בחום. (ואני לא מקבלת אחוזים)

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח לקבל המלצות / דיס המלצות באישי על חיה שטינברגר מבחינת טיב השיער (מדובר בפאה בלונדינית) שירות ואחריות.
תודה
השיער שלה מצויין
אבל קשה לומר שיצאתי מרוצה
חלק מהשיער בפאה היה פגום, והפאה התנפחה לי ברמות הזויות
אחרי אינספור פעמים שבאתי אליה, הפסד של ימי עבודה יקרים, תחנונים ואיומים
היא הסכימה להחליף לי את השיער, אבל עדיין הפאה לא מושלמת, ויש הרבה פינישים שלא נעשו
ממה ששמעתי לקנות אצלה זה בשיטת "מצליח" אם הלך לך יצאת עם פאה מהממת וכו'
אבל אם הפאה לא יצאה מושלם אז אין לך עם מי לדבר, 'ואכלת אותה'....
שימי לב - גם המחירים שלה התייקרו וכבר די מתחרים עם הפאניות הגדולות (דוגמת יפי קמינר וכו')
אז תנסי לבדוק גם אצלם

רייצל V

משתמש פעיל
השיער שלה מצויין
אבל קשה לומר שיצאתי מרוצה
חלק מהשיער בפאה היה פגום, והפאה התנפחה לי ברמות הזויות
אחרי אינספור פעמים שבאתי אליה, הפסד של ימי עבודה יקרים, תחנונים ואיומים
היא הסכימה להחליף לי את השיער, אבל עדיין הפאה לא מושלמת, ויש הרבה פינישים שלא נעשו
ממה ששמעתי לקנות אצלה זה בשיטת "מצליח" אם הלך לך יצאת עם פאה מהממת וכו'
אבל אם הפאה לא יצאה מושלם אז אין לך עם מי לדבר, 'ואכלת אותה'....
שימי לב - גם המחירים שלה התייקרו וכבר די מתחרים עם הפאניות הגדולות (דוגמת יפי קמינר וכו')
אז תנסי לבדוק גם אצלם
מצטרפת....
גם אני קניתי אצלה 2 פאות
אחת מושלמת ב"ה הצלחתי!!
והשנייה תלתלים טבעי - ביום של החפיפה והסירוק נראה מטורף ולמחרת נראה נפוח , יבש, לא ממליצה בכלל!!!!!
(בבקשה אל תעשו פאה בייבוש טבעי -תלתלים חבל על הכסף!! מי שעדיין מאוד רוצה יכולה לקנות ממני.....)
לא קיבלתי על הפאה הזו שירות!!! אני ממש כאובה על הפאה הזו
מסתבר שאמכור אותה בחצי מחיר ששילמתי על זה. הזוי!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה