דרוש מידע פאה חדשה

Smiley:)

משתמש צעיר
אני רוצה לעשות פאה חדשה...
יש לכם על מי להמליץ לי? (עדיף בבית שמש)
מישהי שמעה על בתיה פינטו?
אני מחפשת מישהי טובה מאד וסבלנית עם מחירים שפויים......

ששונית

משתמש מקצוען
קניתי שתי פאות אצל נחמי מסלון גלאם ברחוב ברוכים בירושלים
כאלו פאות וכזה שירות ששווה להגיע מבית שמש
אני מקבלת בלי סוף מחמאות וחורשת אותן כבר שנתיים
עלו חמש וחצי ושש וחצי
מי שרק שלחתי אליה יצאה מרוצה

Smiley:)

משתמש צעיר
כמובן שאני מבררת גם דרך חברות....
אבל שחברה אחת אומרת לי על פאנית מוצלחת,
ואני רואאה שגם פרוגיות ממליצות עליה, זה כנראה לא סתם......
למה נועד הפורומים אם לא להתיעץ?!

וכל מאמינים

משתמש פעיל
להתיעץ אם מישהו שאת לא מכירה שמץ דבר עליו לא נראה לי תועלתי במיוחד

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
מקפיצה..
לאיזה מסקנה הגעת? אצל מי עשית פאה?
אני גם מחפשת פאנית בבית שמש ושמעתי המלצות על בתיה פינטו ורוחי שוורץ...

הרי האלפים

משתמש צעיר
יש לי פאת סרט חדשה
ואני לא רוצה ללכת עם סרט
האם כדאי לי למכור אותה ב1500 שח או להחליף את הסקין שלא יהיה סרט
האם שווה השקעה ?ואם כן מי עושה עבודה יפה ולא יקרה לתיקונים ?

מקפיצה..
אני אשמח לדעת אצל מי עשיתן בסוף בבית שמש אצל רוחי שוורץ? בתיה פינטו? ואיך דבורי רוט?
הייתי אצל רוחי, היא נשמעת מקצועית מאד.
שמעתי על בתיה פינטו שהיא מצוינת
יש אחת בג2 גם מעולה - רוחי שוורץ, ממליצה

אני רוצה לעשות פאה חדשה...
יש לכם על מי להמליץ לי? (עדיף בבית שמש)
מישהי שמעה על בתיה פינטו?
אני מחפשת מישהי טובה מאד וסבלנית עם מחירים שפויים......

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
מקפיצה..
אני אשמח לדעת אצל מי עשיתן בסוף בבית שמש אצל רוחי שוורץ? בתיה פינטו? ואיך דבורי רוט?
הייתי אצל רוחי, היא נשמעת מקצועית מאד.
אני עכשיו הזמנתי אצל רוחי
היא נשמעת מקצועית וקבלתי עליה המלצות טובות

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה באמת מלחיץ כולי תפילות שתצא מושלם
ביררתי אצל מי שעשו אצלה המליצו גם על איכות וגם על שרות
ד' יעזור שאמשיך להמליץ הלאה..

גיטי ש

משתמש רשום
מישהי שמעה על גיטי שיינברגרג מרמות א'? איך היא?
המלצות א דיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה