עזרה פאה בעלי אקספרס בהכשר הרב גרוס?

מצב
הנושא נעול.

chasidut

משתמש פעיל
האם מישהו יודע על מוכר בעלי אקספרס שמצהיר לפחות שעל הפיאות שלו יש הכשר הרב גרוס?

אני רוצה לנסות לאמת את זה.

תודה רבה מראש

chasidut

משתמש פעיל
השאלה הנ"ל זה לאחר שפניתי למזכירות שלו והיא אמרה לי שקודם אשלח לה שם של מוכר שטוען שיש לו הכשר מהרב גרוס והיא תגיד לי אם זה אמיתי.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
גם בשר היית קונה דרך חנות של סיני? כאן בישראל, אז בסין?
כמו שהכשר של האוכל שאני מכניסה לפה אני מבררת היטב ולא מקילה. כך גם בפאה שלי.
נשמע לי פשוט הזוי. ספק ע״ז ממש. ובשביל כמה אלפים לקחת סיכון..
סליחה על השמוע׳ס זה פשוט עצוב לי :(

בהצלחה בכל דרך.

ayys

משתמש מקצוען

בהצלחה בכל דרך.
עם רב מוכר שאני סומך עליו
היה אומר לי שהוא מכיר את הבשר והוא כשר למהדרין....

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה הנ"ל זה לאחר שפניתי למזכירות שלו והיא אמרה לי שקודם אשלח לה שם של מוכר שטוען שיש לו הכשר מהרב גרוס והיא תגיד לי אם זה אמיתי.
מענין. אני שאלתי אותו על זה לפני כשנה, והוא ענה לי שאין דבר כזה בחיים, והם בכלל לא עובדים עם תוויות רק תעודת כשרות, ואין להם שום מוכר באליאקספרס.

ככר השוק

משתמש מקצוען
20220602_210943.jpg

ברכון

משתמש מקצוען

בהצלחה בכל דרך.
ועל הפאנית שלך את כן סומכת?
מה ההבדל בינה לבין זה שמוכר עם זקן וכיפה גדולה, יגיד לך שהוא מוכר בשר כשר למהדרין - אבל אין לו תעודה...
(לא מדברת על כאלו שקונות אצל פאניות שהם מכירות היטב.... רובן קונות אצל פאנית שהן שמעו שהיא פאנית טובה, בלי היכרות מוקדמת....)

לא מבינה בזה,
ולא מכירה את ההתעסקות עם הפאות בסין,
אבל הלוואי ויש חנויות סיניות שכאלו שמוכרות את המוצר היקר הזה שקוראים לו פאה,
ושיהיה רב מוסמך ומקובל על כולם שיתן על כך הכשר....

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בעבר שאלתי ואמרו לי מפורש שלא ידוע להם על סוכן רישמי שלהם שמוכר באליאקספרס,
אבל אם אתן להם שם הם יוכלו לשאול את הספקים שלהם שם האם זה אותו אחד,
הבאתי לינק עם אחד שמצהיר על כך, ואחרי בירור שלחו לי תשובה שהוא לא מוכר להם ולא מקבל הכשר מהם, וכן הספקים שלהם לא מכירים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה