דרוש מידע פאדיחה בתספורת

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אבקה שניתן לפזר, תלוי בצבע השער שלו
בעבר אחד הבנים שלי הסתפר, בד"כ מסתפרים אצלינו מס' 3 - 6 מ"מ לפחות של שער שנשאר, ובטעות הזיזו את הכפתור והתחילו לספר בחלק הקדמי של הראש על 0!
זה היה לפני חתונה קרובה, ושאלתי ספר מקצועי שמכר לי אבקה שפיזרנו להשלמת מראה, היה ברחמים ממש ומי שלא ידע לא הבחין. הוא סידר קצת שיהיה מדורג התספורת לשאר הראש ושמנו בשבוע/שבועים הראשונים את האבקה אח"כ לא היה נדרש כבר.
אם יעזור לכם בשמחה אתן לכם יש שם כמות גדולה למדי, התאים לגוון חום שטני, אני בירושלים
ואם דרוש לכם גוון אחר גשו לליאור הספר ברח' אבינדב.

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אכן, לא תשימו אבקה שחורה לאדם בלונדיני
האבקה שלי יש היא חומה

sap13

משתמש מקצוען
תוך כמה זמן בדר"כ אצל גבר גודלות השיערות באופן טבעי?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לאבקה קוראים טופיק

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך היא עובדת האבקה? היא מועילה רק למקרה קיצון כאלה ולתקופה קצרה? או שבכללי היא עוזרת למי שיש לו התקרחות או מפרצים?
האבקה זה בעצם שיער טחון (כך הבנתי) והיא עוזרת להסתיר קרחות
נקודתי וקוסמטי מאוד. מפזרים אותה על האיזור הבעייתי והיא נותנת מראה כאילו יש שם שיער
חשוב לשים לב לקנות של החברה האיכותית (טופיק), אחרת האבקה לא מספיק תופסת.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
איך היא עובדת האבקה? היא מועילה רק למקרה קיצון כאלה ולתקופה קצרה? או שבכללי היא עוזרת למי שיש לו התקרחות או מפרצים?

sap13

משתמש מקצוען
אם יש חוסר לגבר או לילד באיזור הפוני שיורד למצח. זה נתפס גם באיזור המצח?

sap13

משתמש מקצוען
יש להם רק 4 גוונים. זה לא יכול להראות מוזר למי שהצבע לא בדיוק ברור....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה