דרוש מידע עתון מעניין לשבת

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולן
אני כאשה שעובדת ממש קשה במשך השבוע אוהבת לקרוא מאודדד אבל לא מגיעה לזה באמצע שבוע
העונג השבתי שלי זה לקרוא מהעיתון
בד"כ יש לי עתון משפחה אבל לדעתי הם ממש ירדו ברמה וזה כבר לא כ"כ מעניין.
אשמח לדעת על עתון מומלץ למעט משפחה
תודה
קראט, העיתון עם הכי הרבה תוכן נקי ואיכותי וברמת על!!
כל מדור מעניין!!!
מומלץ הכי בתור אחת שיש לה את כל המגזינים בשבת ובסופו של דבר קוראת את קראט בשקיקה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קוראת כל שבוע את כל המגזנים של הנשים
מבחינת רמה קראט הכי ברמה הכתבות והסיפורים וכ'ו אבל יותר שמור
משפחה הסיפורים ממש ירדו ברמה אבל כתבות בנושאים ממש יפים!!
וכן בקטיפה הכתבות ממש מעניינות!!!!
לבית ופנינה קצת פחות..
כמובן שהכל עניין של טעם אישי
מענין, אני גם קוראת את כולם ואוהבת הכי את לבית.
הוא קצת דק יותר מאחרים, אבל התכן הכי מענין בעיני.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קוראת את כולם, בכללי הכי אוהבת את משפחה למרות שהסיפורים עכשיו אני פחות אוהבת... מקווה שיתחילו סיפורים חדשים.
אבל אני לא קוראת רק את 'בתוך' אז זה משמעותי.
אם את קוראת באנגלית אז לטעמי Ami לוקח בגדול.
אבל גם Binah יפה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה