דרוש מידע עשית ניתוח לייזר להסרת משקפים??

מגדת עתידות

משתמש פעיל
מבררת:
מחירים
יעילות
תופעות לוואי
הסדרים מול קופות- יש? לאילו קופות?
כל מידע יתקבל בברכה
תודה מראש

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בגדול אפשר לחלק את סוגי הניתוחים לשניים: PRK וLASIC. במכונים השונים תמצאו עוד כל מיני שמות כמו אינטרהלאסיק וכו', אך הם שמות כיסוי בעלמא.
בPRK נעשה שיוף של הקרנית מהצד (למעלה/למטה). בלאסיק עושים חתך בעין, מאחוריו משייפים, ואז סוגרים את החתך. (ולכן שיטה זו אינה מומלצת למשרתים בקרבי למשל).
זמן ההחלמה בלאסיק קצר יותר. יש מכונים שעדיין משתמשים בסכין לביצוע החתך (ולא בלייזר) והם כמובן יותר זולים. חשוב לשים לב לזה אם בוחרים בלאסיק, כי הם לא מפרטים עד שלא תשאלו.

PRK יותר זול, וגם יותר מומלץ.

מנסיוני ומידיעתי המכון המוביל והמוצלח ביותר הוא עינטל הדסה, אם כי גם מעט יקר יותר.

ניתוח לייזר בעיניים עושים בגדול רק דרך הביטוח המשלים של הקופה. (למי שאין לו - בדר"כ נדרשת תקופת הכשרה של שישה חודשים).
ניתן לבדוק את המחירים באתרים של הקופות בצורה פשוטה וזמינה. לא מומלץ לנסות דרך המכונים השונים, מפני שהם בדרך כלל מסרבים לענות עד שלא תבואו לבדיקת התאמה. (הנימוק: המחרים משתנים לפי סוגי הניתוח השונים ולא כל ניתוח מתאים לכל אחד)
אני עברתי קופה לכבוד העניין (מעבר קופה כאשר יש ביטוח קיים בקופה הקודמת משמר איתו את הרצף הביטוחי).

לדעתי זה הדבר הנכון (ולו בשקלול מחיר הניתוח מול מחירי משקפיים לשנים הקרובות), ואין מה לפחד.
כל המכונים מזמינים קודם כל לבדיקת התאמה, ועם ההתקדמות נערכות בדיקות נוספות (עובי הקרנית, המספר וכו') כך שאין מה לחשוש.. וזה פשוט כיף
לפני 20 שנה היו עושים כל עין ביום אחר, שאם חלילה.. והיה המחנה הנשאר לפליטה. כבר שנים לא עושים את זה.

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מבררת:
מחירים
יעילות
תופעות לוואי
כל מידע יתקבל בברכה
תודה מראש
גם אני עברת ניתו לייזר בעיניים
קראי אותי פה:

סהר!

משתמש צעיר
מבררת:
מחירים
יעילות
תופעות לוואי
כל מידע יתקבל בברכה
תודה מראש
אני עשיתי בעין טל הדסה
דרך מכבי שלי 4400 ש"ח
מרוצה מאוד
ניתוח של prk
לא כאב החלמה של שבוע מקסימום וטיפות חודשיים שלוש
ממליצה לכולםםםם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה