מידע שימושי עשיתם קורס של מסילה - נשמח לשמוע את דעתכם!

@YB@

משתמש פעיל
אשמח לשמוע חוות דעת על הקורסים של מסילה - מה שהם מפרסמים עכשיו גם כאן בפרוג קורס מאמנים כלכליים
תודה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו במשפחה שלי עשה, וקיבל מזה הרבה ידע שעוזר לנו ולשאר המשפחה המורחבת. הוא לא מאמן משפחות בפועל (היו כמה כאלו בהתחלה, ואז הוא הפסיק) אבל מייעץ לחברים שפונים אליו ולפעמים הם מצ'פרים אותו בסכום קטן.

נראה לי ש @השקעות R הון אמר שלקח את הקורס הזה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מישהו במשפחה שלי עשה, וקיבל מזה הרבה ידע שעוזר לנו ולשאר המשפחה המורחבת. הוא לא מאמן משפחות בפועל (היו כמה כאלו בהתחלה, ואז הוא הפסיק) אבל מייעץ לחברים שפונים אליו ולפעמים הם מצ'פרים אותו בסכום קטן.

נראה לי ש @השקעות R הון אמר שלקח את הקורס הזה
אולי התכוונת @הון ובית
נראה לי שהוא מרצה שם.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אשמח לשמוע חוות דעת על הקורסים של מסילה - מה שהם מפרסמים עכשיו גם כאן בפרוג קורס מאמנים כלכליים
תודה
היי,
אתה לא בפורום "הנכון" איפה שכל הבראנז'ה.. :p
הקורסים מציינים - הן לאלה שלומדים עבור עצמם, והן לאלה שרוצים לעסוק בכך.

אלה שלעצמם - זה פצצה, כי לומדים לחסוך המון כסף, משתחררים מתפיסות שגויות, מנהלים נכון את היום - ובונים עתיד כלכלי מתוכנן ויציב, ובכלל, התנהלות נכונה חוסכת המון בזבוזים מיותרים, עוד לפני טעויות..

אלה שמעוניינים לעסוק בזה - כאן צריך יוזמתיות, נכונות לצאת לדרך עם עיסוק חדש, שצריך פרסום וכו וכו וכו, ואומץ לחנוך אנשים אחרים ולקחת עליהם אחריות!
לא כל אחד מעוניין להיכנס לזה.
זה הכל!
אבל מי שכם- השמיים הם הגבול..

עד מתי

משתמש מקצוען
מכירה כמה שעשו ונהנו
אבל בתכלס הפסיקו לעבוד בזה אחרי ליווי של משפחה או שתיים
התגמול שלהם מזערי יחסית ( 180 ש"ח למפגש) ומצריך תאום עם המשפחה ( שלפעמים מבטלים ברגע האחרון) הכנה של החומר, הגעה לבית המשפחה, כתיבת דו"ח טיפול וסיכום

א"א להתפרנס מיזה, גג תוספת נחמדה בחודשי
אלא אם כן הופכים להיות עצמאים ואז זה סיפור אחר

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
מכירה כמה שעשו ונהנו
אבל בתכלס הפסיקו לעבוד בזה אחרי ליווי של משפחה או שתיים
התגמול שלהם מזערי יחסית ( 180 ש"ח למפגש) ומצריך תאום עם המשפחה ( שלפעמים מבטלים ברגע האחרון) הכנה של החומר, הגעה לבית המשפחה, כתיבת דו"ח טיפול וסיכום

א"א להתפרנס מיזה, גג תוספת נחמדה בחודשי
אלא אם כן הופכים להיות עצמאים ואז זה סיפור אחר
כתבת יפה ונכון.
אגב, מי שעובד דרך מסילה - והמשפחה מבטלת הרגע האחרון, המלווה מקבל את התגמול והמשפחה מפסידה.
אי אפשר לבטל ברגע האחרון, כמו בכל מקום.

לגבי הכנה של החומר - אחרי כמה מפגשים, כבר יודעים בע"פ הכל, ואין מה להכין

מקום המפגש - תלוי ברצון המלווה! יכול ללכת לבית המשפחה, או במשרד, וכל מקום שימצא לנכון, שהוא שקט דיסקרטי, ונוח.

כתיבת דו"ח - 10-5 דק' כתיבה.

אבל מי שייקח את זה כעצמאי, יש צורך אדיר למלווים מקצועיים ומחסור ענק - ויש כאן כר פורה מאד.
אגב, אז המחיר למפגש פי 2-3 לפחות ממה שכתבת. הגדולים בתחום נוהגים להכפיל גם ב4-5.

עד מתי

משתמש מקצוען
כתבת יפה ונכון.
אגב, מי שעובד דרך מסילה - והמשפחה מבטלת הרגע האחרון, המלווה מקבל את התגמול והמשפחה מפסידה.
אי אפשר לבטל ברגע האחרון, כמו בכל מקום.

לגבי הכנה של החומר - אחרי כמה מפגשים, כבר יודעים בע"פ הכל, ואין מה להכין

מקום המפגש - תלוי ברצון המלווה! יכול ללכת לבית המשפחה, או במשרד, וכל מקום שימצא לנכון, שהוא שקט דיסקרטי, ונוח.

כתיבת דו"ח - 10-5 דק' כתיבה.

אבל מי שייקח את זה כעצמאי, יש צורך אדיר למלווים מקצועיים ומחסור ענק - ויש כאן כר פורה מאד.
אגב, אז המחיר למפגש פי 2-3 לפחות ממה שכתבת. הגדולים בתחום נוהגים להכפיל גם ב4-5.
לא לכל אחד מתאים להיות עצמאי
רשמתי שמי שעצמאי זה סיפור אחר וודאי שאפשר להגיע לסכומים יפים
רוב מי שלמד בקורסים שלהם לא הפך לעצמאי

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מכיר כמה שעברו את הקורס של ישראל גוטמן מ’גוטפלוס’. וזה אכן מומלץ מאד מאד. מניח שזה אותו רעיון רק שלמיטב ידיעתי ישראל גוטמן יותר מנוסה.

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
האמת היא שאני התעניינתי בזה
אבל אחרי ששמעתי את המחיר של הקורס...
החלטתי שכצעד ראשון בהתייעלות הכלכלית שלי - אני אוותר על הקורס:)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח שתכוון אותי... ימינה שמאלה כזה... איפה נמצאים כל הבראנז'ה?!

מכיר כמה שעברו את הקורס של ישראל גוטמן מ’גוטפלוס’. וזה אכן מומלץ מאד מאד. מניח שזה אותו רעיון רק שלמיטב ידיעתי ישראל גוטמן יותר מנוסה.
הוא היה המרצה בקורסים של מסילה, לפחות לתקופה

לפעמים יש אותם בהוזלה
ובכל מקרה לא בטוח שנכון לוותר על הוצאה, גם אם היא גדולה, אם היא תחזיר את עצמה פי כמה וכמה...

ראובן 23

משתמש מקצוען
משפחה מתייעלת בליווי בין 2000ל 4000 שקלים בחודש.
תבדוק תוך כמה זמן אתה סוגר את העלות של הקורס.(מקבלים את הכלים שיש בליווי באקסטרה).

ראובן 23

משתמש מקצוען
אני עשיתי את הקורס של מסילה.
אז אל זה אני יכול להעיד שזה ברמה מאוד גבוהה ומקצועית.
את של ישראל גוטמן יש לי חברים שעשו אבל אני לא מכיר בעצמי ככה שאני לא יכול להשוות.

אבל..... וכאן האבל הגדול במסילה מי שמקצועי ומתאים לזה מקבל מהם משפחות לליווי אז אמנם זה לא כסף גדול להתעשר ממנו אבל מקבלים המון הכוונה ידע ופרקטיקה שיכולה לתרום אחרי זה המון בשוק הפרטי לאחר תקופה. ובגוטפלוס אין השמה ואין שליחת משפחות לליווי ואין הכוונה ואין מדידה בקיצור אין מערכת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה