דרוש מידע עשיתם ספרייה בסלון? כמה עלה לכם?

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עשיתי ב8000 ספרייה 4 דלתות מכל צד (8 בסך הכל) פלוס ויטרינה וחצי (אחת במרכז ועוד חצי בצד).
המחיר ממש זול לכזה דבר.
מאמין שבפחות דלתות זה יגיע לאזור ה6000
ואוו באמת זול.
אפשר לשמוע אצל מי?
ויש מצב לתמונה?
יעזור לי מאד!

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אשלח תמונה בהמשך בל"נ.
אצל יהודי בשם דניאל.
0523313713
אגב, הוא באמת זול מאוד בכל הריהוט, גם שולחנות וכסאות חדרי ילדים ועוד. אני עשיתי אצלו, והפנתי אחריי הרבה חברים וכולם מאוד מרוצים ב"ה.
הוא לא מחזיק חנות, אלא מגיע לבית עם קטלוג.

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ההורים שלי עשו אצל שפיצר לפני כמה חודשים...

רבקה קליין

משתמש צעיר
אשלח תמונה בהמשך בל"נ.
אצל יהודי בשם דניאל.
0523313713
אגב, הוא באמת זול מאוד בכל הריהוט, גם שולחנות וכסאות חדרי ילדים ועוד. אני עשיתי אצלו, והפנתי אחריי הרבה חברים וכולם מאוד מרוצים ב"ה.
הוא לא מחזיק חנות, אלא מגיע לבית עם קטלוג.
עוד מישהו מכיר את הדניאל הזה?

אסתי 15

משתמש מקצוען
מנסה לכתוב מה אנחנו עשינו, למרות שאולי אני מסתכנת בשלילת הניק שלי כאן, מרוב חוסר סטייל....
הלכנו על ספריה ללא דלתות עליונות, רוחב 3.20 גובה 2.40 , צבע וונגה, 2400 שח לא כולל 600 שח הובלה. סנדוויץ. נראה יפהפה בחנות, אמור להגיע אלינו בשבועות הקרובים.
אני חושבת שעבור דלתות דרשו תוספת של 1200 ש"ח, אבל הבית שלנו פשוט והחלטנו שלא מתאים לנו הלוק.
תתחדשו בכל אופן, בהצלחה!

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשינו אצל נגר ערבי ממש זול ספריה מעולהה ממש מרוצים.
עלה לנו 10,000 שבכל מקום אחר קבלנו הצעה החל מ16,000
SAM_0852.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה