ערכתם מצגת לבת מצווה (משפחתית)? מה היה המסר העיקרי בו?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אז מה בעצם היה בו?
ואני לא מכוונת לקליפ שיר שמצלמים את הילדה שרה בכמה לוקיישנים...
מתכוונת כמעט לכל דבר אחר חוץ מזה,

היה מסר על הילדה? איזה?
היה שיתוף של בני המשפחה? איחולים? משהו אחר?
היה חידון? כללי? מותאם למשפחה?

התגובות פה של כולם ייתנו המון!
אז תודה מראש!

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני ראיתי משהו מאוד יפה שהכניסו שם פתיח על הילדה על האחריות שלה בבית משהו יפה,וזה מוביל כאילו לשיר, וחוץ מזה בשיר עצמו הכניסו גם את 2 הסבתות וכמובן במילים של השיר התייחסו לעבר...וגם על כל אחד מהילדים שהופיעו בשיר היה משפט מפרגן ממנה. משהו מאוד מאוד מיוחד שהעלה את כל הערך של השיר

חוץ מזה הכינו חידון בנפרד עם 12 שאלות

עריכה מקצועית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר לעלות במגי'קוד?
אם משהו יצליח לעלות פה רעיון חדש לבת מצוה, מלבד קליפ של כמה דקות שעולה כ"כ הרבה ולא עוזר כלל מבחינת תוכנית-זה יהיה מקסים!!!

רגעיםזוהרים

משתמש רשום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני בדרך כלל עובדת עם הילד והמשפחה ובונים תסריט משולב תמונות עם מסר משהו שהילד מתחבר ומעולמו... השם של הילד, על תחביב מיוחד או כישרון שיש לילד, אני רואה בסרט מצגת סוג של תהליך שעובר על הילד ועל המשפחה
מצרפת לינק סגור של סרט בנושא השם כאשר כל בני המשפחה היו המדובבים של הדמויות

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה על תגובותיכם!
מיוחד ממש!
פתח לי מאוד את הראש להשראות

אני ראיתי משהו מאוד יפה שהכניסו שם פתיח על הילדה על האחריות שלה בבית משהו יפה,וזה מוביל כאילו לשיר, וחוץ מזה בשיר עצמו הכניסו גם את 2 הסבתות וכמובן במילים של השיר התייחסו לעבר...וגם על כל אחד מהילדים שהופיעו בשיר היה משפט מפרגן ממנה. משהו מאוד מאוד מיוחד שהעלה את כל הערך של השיר

חוץ מזה הכינו חידון בנפרד עם 12 שאלות
נהניתי מאוד מהרעיון! כל כך אישי, מקשר...

ראיתי, חזק ביותר!

אני בדרך כלל עובדת עם הילד והמשפחה ובונים תסריט משולב תמונות עם מסר משהו שהילד מתחבר ומעולמו... השם של הילד, על תחביב מיוחד או כישרון שיש לילד, אני רואה בסרט מצגת סוג של תהליך שעובר על הילד ועל המשפחה
מצרפת לינק סגור של סרט בנושא השם כאשר כל בני המשפחה היו המדובבים של הדמויות
את ממש הולכת רחוק עם התסריט!
רואים את זה!

תודה והצלחה לכולם!

נקניק

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
אני מפיקה מצגת בת מצוה מיוחדת במחיר מיוחד, למי שמתעניין,
הסרטה של בת המצוה על מסך ירוק- עושה תנועות לשיר
והמצגת שמקבלים בסוף היא תוכנית שלימה, יפה, מקצועית, מקורית ומלאה בתוכן:
בנושא: הייחודיות והמיוחדות של כל אחד ואחד. וכמה גדול תפקידך,
המצגת הסופית מכילה:
את השיר של הילדה שיר כ-5 דקות שבו הילדה דומיננטית מאד ומציגה- משהו מושלם
פלוס מדרש יפה
פלוס ספור המצויר בחול.
וכך מקבלים תוכנית של רבע שעה, וגם תוכן בלי לשבור את הראש.
מי שמעונינת לראות דוגמא שתתקשר אלי- 0548589889

אולי מעניין אותך גם...