דרוש מידע ערכים מוזרים

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני אמורה בעזרת ה' להתחיל למדוד שבוע הבא במשך שבוע שלם 4 פעמים ביום את ערכי הסוכר במכשיר פריסטייל, כדי לבדוק אם אני עם סכרת במצב מיוחד.
(למה אני לא עושה את בדיקת ה100 גרם סוכר? כי זה הורס לי את הקיבה)
בקיצור. אני סתם עשיתי מדידה אקראית היום באמצע היום 3 שעות לאחר ארוחת הצהריים, ולחרדתי אני רואה 269. נבהלתי נורא ומהר אכלתי חופן אגוזים שאני יודעת שהם תורמים להורדת הסוכר. ואז חמש דקות אחרי חשבתי לעצמי אולי זה טעות? נמדוד ביד השניה. מדדתי ואני רואה 91 ואז שוב מדדתי 93.
אז יש לי שתי שאלות. 1. שאלה ראשונה האם הגיוני שערך של 269 ירד תוך 5 דקות לאחר אכילת אגוזים?
2. יש מצב שלמכשיר יש טעויות ברמה כזו?

(היה לי באחד ההריונות סכרת הריון גבולית והערך הכי גבוה שהיה זה 150)

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני אמורה בעזרת ה' להתחיל למדוד שבוע הבא במשך שבוע שלם 4 פעמים ביום את ערכי הסוכר במכשיר פריסטייל, כדי לבדוק אם אני עם סכרת במצב מיוחד.
בקיצור. אני סתם עשיתי מדידה אקראית היום באמצע היום 3 שעות לאחר ארוחת הצהריים, ולחרדתי אני רואה 269. נבהלתי נורא ומהר אכלתי חופן אגוזים שאני יודעת שהם תורמים להורדת הסוכר. ואז חמש דקות אחרי חשבתי לעצמי אולי זה טעות? נמדוד ביד השניה. מדדתי ואני רואה 91 ואז שוב מדדתי 93.
אז יש לי שתי שאלות. 1. שאלה ראשונה האם הגיוני שערך של 269 ירד תוך 5 דקות לאחר אכילת אגוזים?

יכול להיות שנגעת בסוכר ולכן זה עשה לך כזאת רמה פעם אחת הבת שלי שהיא לא סוכרתית מדדה והיה לה 230...עד שגילינו שהיא נגעה בסוכר ואז היה לה טוב..
אגב גם יכול להיות לו שיבושים ולא הגיוני שכמה אגוזים הורידו אין שום סיכוי!!!
בגדול את יכולה להיות רגועה כנראה טעות...אבל את יכולה לבדוק A1C....

blue eagle

משתמש מקצוען
אם זה היה צונח כ"כ מהר זה היה מסוכן והיית מסוחררת.....

מלי :)

משתמש פעיל
צריך להיזהר לשטוף ידיים עם סבון לפני הבדיקה, ולא עם אלכוהול!! כי זה יכול להראות כמו סוכר.
וגם לחץ מעלה את הסוכר בדם

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יכול להיות שנגעת בסוכר ולכן זה עשה לך כזאת רמה פעם אחת הבת שלי שהיא לא סוכרתית מדדה והיה לה 230...עד שגילינו שהיא נגעה בסוכר ואז היה לה טוב..
אגב גם יכול להיות לו שיבושים ולא הגיוני שכמה אגוזים הורידו אין שום סיכוי!!!
בגדול את יכולה להיות רגועה כנראה טעות...אבל את יכולה לבדוק A1C....
באמת אני נזכרת שניגבתי עם היד את המים המתוקים של השלוק שהילד השאיר על השיש כמה שניות לפני המדידה...
יש מצב שזה בגלל זה?

קוגל ירושלמי

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
אני גם עשיתי בדיקה- ואחריה מיד עוד בדיקה- ויצאו ערכים אחרים לגמרי...
זה כנראה בעיה של המכשיר- הוא מתעייף מהר...
האחות אמרה לי להתייחס רק לבדיקה הראשונה

להקליד

משתמש פעיל

זה נשמע ממש מוזר ולא הגיוני.
בפרט שהערך הגובה (269) הוא מאוד לא תקין,
והערך הנמוך (90+) הוא בהחלט תקין.
אולי נמתין למומחיות כאן.

yochy

משתמש פעיל
גם אני השתמשתי במכשיר
אבל היה לי מדבקה קבועה על היד שדרכו הייתי סורקת את מצב הסוכר,
לפעמים זה היה נותן תשובות לא הגיוניות
אז הייתי דוקרת באצבע, והיה מראה על פער של עד 40 מספרים,
התקשרתי לחברה וניסו להסביר הסברים שונים ומשונים למה יש פער בתוצאות
ולמה לפעמים התשובה לא נכונה
עז קחי הכל בערבון מוגבל....

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באמת אני נזכרת שניגבתי עם היד את המים המתוקים של השלוק שהילד השאיר על השיש כמה שניות לפני המדידה...
יש מצב שזה בגלל זה?
כנראה שזה זה אין לך מה להילחץ קרה לבת שלי בדיוק אותו דבר אין סיכוי שירד ככה ועוד בלי אינסולין....
אם בדקת אחרי ביד נקייה ויצא לך פעמיים טוב אז את יכולה להיות רגועה...
גם אני השתמשתי במכשיר
אבל היה לי מדבקה קבועה על היד שדרכו הייתי סורקת את מצב הסוכר,
לפעמים זה היה נותן תשובות לא הגיוניות
אז הייתי דוקרת באצבע, והיה מראה על פער של עד 40 מספרים,
התקשרתי לחברה וניסו להסביר הסברים שונים ומשונים למה יש פער בתוצאות
ולמה לפעמים התשובה לא נכונה
עז קחי הכל בערבון מוגבל....
בסנסור הוא הרבה יותר מזיף לבת שלי הוא כותב LO כשהיא על 200+.....אבל במודד סוכר ידני יש פחות בעיות.....

היבוסי

משתמש רשום
אכן יש פערים ברמת דיוק בין מכשירי מד סוכר השונים
יש מכשיר קונטור פלוס שנראה לי נחשב יותר מדויק אבל לא תמיד מקבלים אותו
ובמכשירים אחרים יש לפעמים פערים של 20 מספרים ויותר בבדיקות עוקבות

בעיקרון למד סוכר יש יותר אמינות מסנסור אבל לפעמים קורה שדווקא הסנסור צודק
בפרט שהבדיקה במד סוכר לא נעשתה לגמרי כמו שצריך
לבדיקה מדויקת במד סוכר צריך לשטוף ידיים טוב מאוד שיהיה נקי
ואם רוצים דיוק מקסימלי: להוציא קצת דם, לנגב, ואז להוציא עוד טיפת דם ואיתו לבדוק

נערך לאחרונה ב:

ש.הופנר

משתמש צעיר
צריך להיזהר לשטוף ידיים עם סבון לפני הבדיקה, ולא עם אלכוהול!! כי זה יכול להראות כמו סוכר.
וגם לחץ מעלה את הסוכר בדם
וצריך גם מאד להיזהר לנגב!!!!
פעם אחת כתב לי 30:eek:!!! עד שאני שאחזתי שהיד שלי רטובה כמעט שתיתי בקבוק קולה שלם...
הרבה פעמים כשאני קצת משתעשעת אני מודדת מים ואז זה כותב LO :p
דווקא לי אלכוהול לא משנה את הערכים מוזר:unsure:.....

נהדר מקסים

משתמש חדש
ברור שאם היה על הידים שאריות מיץ או דברים מתוקים זה משפיע , אבל לפעמים זה יכול לקרוא אם המכשיר לא עבד הרבה זמן או שהדוקר היה מלוכלך מדם קודם בכל מקרה אין סיכוי שזה ירד מהאגוזים , סתם כך אם היד רטובה אפי' ממים זה משפיע על התוצאות בעיקר לכיוון מעלה כי הדם ניהיה יותר מדולל

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תמיד כשיש תוצאה מוזרה, כדאי לשטוף ידים לנגב ואז לעשות שוב.
אני פעם בדקתי ויצא לי ערך מאוד גבוה, טסתי בבהלה לאחות במרפאה וכשהיא בדקה לי שם רבע שעה אחר כך היתה תוצאה הגיונית ממש. נזכרתי שהיד היתה מעט מקומחת (מלשון קמח)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
וכמובן שאגוזים לא "מורידים סוכר" בשום דרך ובשום צורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה