Elementor עריכת תפריט קטגוריות מוצרים של ווקומרס

ירמיה בן קמון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לקהילה היקרה!
מישהו יודע איך אני יוצר תפריט פשוט, בלי תמונות, רק קטגוריות ותתי קטגוריות של המוצרים שלי בווקומרס?

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יש בחלק העליון של העמוד כשאתה נמצא בתפריטים משהו שנקרא "הגדרות תצוגה" (עם חץ קטן כזה לכיוון מטה) כשתפתח את זה תוכל לסמן וי על קטגוריות מוצרים ואז תוכל להוסיף את הקטגוריות מוצרים לתפריט

ירמיה בן קמון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה רבה!!!
אמנם זה לא נותן אוטומטית לפי ההירכיה של הקטגוריות. זה חשוב לי כי אני רוצה שאם הלקוח ישנה משהו שם, זה יתעדכן אוטומטית בתפריט.

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הכוונה לתפריט לפי קטגוריות כמו ששמתי כאן בתפריט משנה? (פאזלים 500 חלקים/ פאזלים 1000) או שלא הבנתי נכון?
1613340136590.png

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש תוסף שמעדכן אוטומטית את התפריט לפי קטגוריות, מן הסתם תומך תמיכה מלאה בהיררכיות (מה שאני מכיר שיוצר תפריט קצת שונה). ניתן ליצור איתי קשר לקבלת מידע נוסף במקרה הצורך.

בברכה
משה, מאתר היוצרים

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה